Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Recenze jazykové školy LITE: Moje první dokončená úroveň

Posledních několik týdnů třikrát týdně chodím do jazykové školy LITE, abych zlepšila svou angličtinu. Usoudila jsem totiž, že bez ní se nikdy neodstěhuji k moři, ani nebudu pracovat v zahraniční firmě (každý si dosaďte svůj cíl). Kolem sebe slýchám názory, že angličtina je velmi snadná a že dnes ji ovládají děti skoro již „od kolébky“. Proč tedy nenacházím slova při popisu cesty turistům, kdy si musím pomáhat „rukama i nohama“?

Jak jsem se k jazykové škole LITE dostala

Při výběru jazykové školy jsem byla velmi pečlivá a zkoumala reference a metody výuky. Porovnávala kvalitu výuky, metodu vyučování, počet hodin i cenu. Po srovnání mi nejlépe vyšla „jazykovka“ LITE. A proto jsem se po úvodní bezplatné hodině zapsala do řad jejích studentů.

Moje první lekce

Měla jsem velké očekávání, a zároveň obavy, aby to opět nedopadlo špatně a já po několika lekcích špatné výuky neutekla (to se mi již bohužel stalo). Ale metoda, kterou se zde vyučuje, mě zaujala a přiměla k tomu, abych se hodin aktivně účastnila. Více jste se o mých „prvních krůčcích“ mohli dozvědět zde.

Dokončení úrovně

Začala jsem na úrovni B1, která mi vzhledem k předchozím (byť nevalným) základům připadala jednoduchá. Teorie mi byla známá, ale bála jsem se ji používat v praxi (hlavně při mluvení). Její absolvování však nebylo zbytečné, poskytla mi pevný základ a rozmluvila jsem se. V hodinách totiž nepoužíváme učebnice a 80 % času mluvíme ve dvojicích, a to je přesně to, co mi vždy chybělo. Bez učebnicsložité gramatiky se nebojím konverzovat v jednoduchých větách.

Úroveň je vždy zakončena testem, který ověří vaše znalosti a zajistí, že v dalším studiu budete zvládat navazující učivo. I bez přehnané domácí přípravy jsem ho zvládla, není se tedy čeho bát.

Výuku v jazykové škole LITE si můžete vyzkoušet i vy, díky ukázkové hodině zdarma. A já ji doporučuji, není nic lepšího než si vše „vyzkoušet na vlastní kůži“.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist