Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Zimní bunda, nebo elegantní kabát? Rozhodování není snadné ani pro pány

S příchodem podzimu a nástupem chladnějšího počasí každý z nás přemýšlí, v čem se v následující sezóně ohřeje. Zatímco pro většinu žen je to příležitost, jak oživit svůj šatník novým trendy kouskem, pro muže je nákup nového svrchníku spíše nutným zlem. Už jen rozhodování, zda je lepší pořídit klasický pánský zimní kabát, nebo raději vsadit na praktickou zimní bundu. Znáte to taky? Tak tohle dilema vám dnes pomůžeme vyřešit!

Zimní bunda nebo elegantní kabát? Rozhodování není snadné ani pro pány

Vlastní styl, práce a volný čas

I když zastáváme názor, že by dobře padnoucí pánský zimní kabát neměl chybět v šatníku žádného muže, chápeme, že pro některé pány je to zbytečná investice. Jak poznat, že patříte mezi ty, kteří by investici do kvalitního kabátu neměli podceňovat? Vaše rozhodování by se mělo odvíjet na vyhodnocení tří kritérií – vykonávané práce, trávení volného času a vlastního stylu.

Pracujete-li v prostředí, kdy je vaše oblečení součástí nejen sebeprezentace, ale také reprezentace vaší profesionality a solidnosti dané profesní sféry, tedy je vaší pracovní uniformou dobře padnoucí oblek či v méně formálnější podobě trio sako, košile, kalhoty, kabát by vám za žádných okolností neměl chybět. Vzít si zimní péřovou bundu přes oblek je nevhodné nejen při návštěvě společenské akce, ale i v případě důležité obchodní schůzky.

Zimní bunda nebo elegantní kabát? Rozhodování není snadné ani pro pány

Příležitost nad praktičnost

Mnoho mužů miluje praktičnost a silně ji upřednostňuje před módou i zásadami společenské etikety. Každé oblečení má svou funkci a je určené na konkrétní příležitosti. I když se to nezdá, kvalitní zimní kabát je poměrně univerzálním kouskem, který rozhodně nevyužijete jen do práce a na společenskou akci. Žijete-li ve městě, kabát je skvělým parťákem, který zahřeje i na procházce ulicemi a udělá skvělý dojem na prvním rande.

Péřové zimní bundy z funkčních nepromokavých materiálů jsou sice praktické a v třeskuté zimě i plískanici je v nich jako v pokojíčku, nicméně patří k nejvýraznějším nejen módním přešlapům v českých ulicích. Tyto bundy jsou určené na outdoorové aktivity, sporty a do horských podmínek. I když vás tato bunda svou kvalitou a zpracováním v žádném počasí nezradí, to co jí jednoduše nejde odpárat je vyhraněnost použití a neuniverzalita, která se ne zrovna pozitivně projevuje na vašem stylu i outfitech.

Zimní bunda nebo elegantní kabát? Rozhodování není snadné ani pro pány

Kam vítr, tam…?

Zda koupit kabát nebo bundu je náročná otázka. Místo v šatníku každého jistě najdou oba kousky. Pokud vaše práce formální oblečení nevyžaduje, bydlíte mimo město a volný čas trávíte sportem nebo aktivitami převážně v přírodě, investice do bundy se vám vyplatí. A to rozhodně více než městskému elegánovi, co rád vyrazí za kulturou a svým oděvem potřebuje působit kultivovaně. Patříte-li spíše do skupiny číslo dva, nebojte se navštívit specializovaný obchod s pánskou módou a pořiďte si kvalitní vlněný kabát. Je to investice, které rozhodně nebudete litovat.

Zimní bunda nebo elegantní kabát? Rozhodování není snadné ani pro pány

Zdtroj foto: Giorgio.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist