Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Vyjimečná a zrzavá | Kateřina Krobová (rozhovor)

Každý rok na nás Česká Miss a ostatní podobné soutěže chrlí nespočet "tuctových" dívek, které jsou všechny jak přes kopírák. Přitom trhák 50 odstínů šedi už máme zdárně za sebou, tak teď je potřeba udělat změnu pro rozpuštění dané šedi a to pořádnou.

A jedna taková možnost tady je. Chceme ukázat národu, že nemusíme volit jen každoroční šedé myšky (missky). A proto je letos volba našeho portálu jasná a mužská část osazenstva se rozhodla, že podpoříme velmi příjemnou změnu a tou je přirozeně překrásná zrzka Kateřina Krobová v soutěži České Miss 2015. 

Když se totiž na tuto dívku pořádně soustředíte a zakoukáte se do jejích fotografií a videa zjistíte, že to je přesně ta výjmečná změna, kterou už dávno potřebujeme. Krásná, vysoká, inteligentní a co se pohledu modelingu týče velmi zajimavá, charismatická a sexy dívka se startovním číslem 4. 

Neokoukaná pihatá zrzka už v modelingu není žádným nováčkem a tak focení a přehlídek má za sebou také nespočet. A abychom vám dokázali, že nám mužům je velmi blízká i co se týče názorů a koníčku, vyzpovídali jsme Kateřinu Krobovou v rámci brunche s Českou Miss, který se konal v Pentahotelu v Praze.

Rozhovor - Kateřina Krobová ( finalistka České Miss č.4 )

Míry:     82-62-93
Výška:  181 cm
Záliby:  americky fotbal, hokej, focení,četba, auta, jídlo

Studuje VŠE - Fakultu Managementu dálkově a zároveň u toho pracuje na HPP.

Redakce: Co Ty a Česká Miss, co jsi už zažila a jak se aktuálně cítíš?

Kateřina: Česká Miss je pro mě obrovská zkušenost a zažíváme spousty zajimavých věcí. A jak se postupně blíží finále, tak už na mě doléhá ten stres a tréma. Aktuálně mám dokonce antibiotika, tak snad budu do finálového večera už v pořádku.

Redakce: Co by jsi dělala, kdyby jsi opravdu vyhrála titul České Miss 2015?

Kateřina: Popravdě by to bylo moc úžasné, ale vlastně si to nedokážu úplně reálně představit, ikdyž moc doufám, že tam nějaká naděje i když malá je. A když bych opravdu byla korunována, tak bych měla asi opravdu velký zásek a holky by mě museli šťouchnout, aby mi došlo, že je to vážně pravda.

Redakce: Jaký byl Tvůj největší zážitek v rámci vašeho soustředění na Kapverdách?

Kateřina: Přiznám se, že na Kapverdy bych se asi jen tak nedostala, takže jsem už vlastně moc ráda, že jsem se tam díky České Miss podívala. A největším zážitkem pro mě byl Speedboat, rychlostní záchranářský člun, který jezdí rychlostí 50-60 km/hod a díky tomu, že tam jsou velké vlny, tak to pořádně skákalo a to byl pro mě moc zajímavý zážitek a adrenalin.

Redakce: Co se Ti nejvíce líbí na mužích?

Kateřina: Na mužích se mi nejvíce líbí charisma. Není to u mě o postavě a ani o vzhledu, ale ten chlap musí mít to pravé kouzlo. 

Redakce: Slyšel jsem, že jako dívce se Ti líbí auta, takže co Ty a auta?

Kateřina:  Auta úplně miluji a jedno dokonce vlastním. Sice je starší než já, ale je to úžasný kousek, Ford Eskort kabriolet, takže v létě si to hodně moc užívám se staženou střechou. Mám takový svůj sen, který si chci do budoucna splnit a to je klasika v podobě Mustanga a nebo Chevroleta. Myslím, že bych se v nich dobře vyjímala, v černé kožené bundě s mými zrzavými vlasy a tetováním...

Redakce: Otočila by jsi se tedy někdy za nějakým mužem kvůli autu?

Kateřina: Ano, otočila bych se, ale ne za tím chlapem, ale za tím autem. A to se přiznám, že kvůli tomu autu, to dělám dost často. 

Redakce: Které auto z těch moderních se Ti vlastně líbí a které by jsi chtěla?

Kateřina: Ono se to u mě vlastně pořád mění v rámci těch akuálních trendů. Líbí se mi BMW a dřív jsem chtěla X5, poté pak X6 a pak se mi líbí i ty moderní klasiky jako je třeba Mustang GT. Ale přiznám se, že stějně mě prostě více táhnou ty starší a pokud by to byl kabriolet, tak jsem v sedmém nebi.

Redakce: A teď na závěr, proč by Tě lidi měli vlastně volit za Českou Miss?

Kateřina: Myslím si o sobě, že jsem něčím zajímavá, navíc jsem zrzavá, což tady ještě nikdy nebylo a zrzavou miss jsme nikdy neměli. Pro někoho můžu být zajímavá i díky mým ozdobám na svým těle (tetování - pozn. redakce). A jsem prostě celkově jiná a jsem osobnost, která je přirozená a na nic si nehraju a jsem pořád svá.

Moc děkujeme Kateřino za rozhovor a budeme Ti držet pěsti do finále, které se v přímém přenosu uskuteční 28. března na televizi Prima.

A rádi bychom vyzvali vás, naše čtenáře, abyste nás v tom nenechali samotné a proto podpořte spolu s námi Kateřinu Krobovou - finalistku číslo 4 na číslo: 906 02 10 a text sms: M 4

Foto: Tomáš Wolf

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist