Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Všeuměl iPad Pro 2021. Udělá pro vás všechno

Concierge je osoba, která pro hosty v pětihvězdičkových hotelech zajišťuje kompletní servis k jejich spokojenosti. Postará se o letenky, rezervace, zábavu na večer nebo třeba sežene knihu, kterou host zrovna potřebuje. Nový iPad Pro 2021 funguje podobně. Ať se nacházíte v jakékoliv situaci, můžete se na něj spolehnout. A když na to přijde, nahradí i váš notebook.

Jeho úhlopříčka přitom měří buď úsporných 11" nebo 12,9", což už je skoro jako menší notebook. Ale pořád ho snadno hodíte do tašky nebo do batohu a asistuje vám celý den.

Pomineme-li jeho skladnost, iPad vám lehce nahradí bezpočet zařízení, která použijete jednou za čas, a jinak vám doma jen lapají prach.

Která to jsou?

  • Čtečka knih – díky přesnému displeji s vysokým rozlišením, hmotnosti pouhých 460 g, rozměrům blížícím se formátu A4 a čtecímu režimu šetřícím vaše oči, představuje iPad ideálního parťáka na dlouhé zimní večery s knihou. Akorát, že vám iPad nahradí celou knihovnu s tisíci tituly.
  • Televize – na iPadu si pustíte oblíbené filmy nebo TV a internetové vysílání v té nejvyšší kvalitě díky technologii miniLED, rozlišení 2388 × 1668 pixelů a obnovovací frekvenci 120 Hz.
  • Fotoaparát – iPad Pro 2021 se pyšní širokoúhlým zadním fotoaparátem s rozlišením 12 Mpx a 10 Mpx ultraširokoúhlým foťákem. V kombinaci s 3D skenerem LiDAR, který odhaduje vzdálenost pomocí laseru a nabídce různých hravých filtrů, disponuje iPad Pro 2021 asi nejlepším fotografickým výkonem mezi tablety současnosti.
  • Grafický tablet – fotografie budete moct upravovat na profesionální úrovni. Díky svojí přesnosti a citlivosti na přítlak směle nahradí grafický tablet.

Všeuměl iPad Pro 2021. Udělá pro vás všechno

  • tiskárna a skener – Ne, že by iPad uměl tisknout, ale nabízí alternativu. Soubor si snadno pomocí iPadu naskenujete, pdf soubor lehce vyplníte a v iPad Pro 2021 dokonce i rovnou podepíšete. Z jakéhokoliv místa na světě ho potom odešlete na místo určení.
  • notebook – iPad Pro 2021 si svým výkonem díky nadupanému 8jádrovému procesoru M1 troufne vést souboj i s leckterým notebookem. Stačí připojit bezdrátovou klávesnici a máte dokonalý pracovní nástroj.
  • herní konzole – procesor M1 se postará i o grafický výkon. Výsledkem jsou herní tituly s hratelností a grafikou, kterou byste ještě nedávno hledali i na výkonných počítačích.

To všechno zvládne iPad Pro 2021 na baterii dlouhé hodiny. Například 10 hodin při sledování videa, což už vystačí třeba na solidní seriálový maraton na Netflixu.

Na co využijete svůj iPad Pro 2021 vy?Zdroj foto: iStyle.cz 
Autor článku: Martin Knižátko

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist