Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Vonné svíčky doma – jaké vybrat?

Vnitřní krása našich domů a bytů se skládá z mnoha faktorů, včetně doplňků, dodatků a dekorací, které mají obrovský vliv nejen na jejich estetický rozměr, ale také na jemnou a jedinečnou atmosféru, včetně vůně – takovou roli plní mimo jiné vonné svíčky - jaké tedy vybrat do svého domu?

Vonné svíčky - jemné vůně s výjimečnými účinky

Vonné svíčky Emako se vyplatí koupit do svého domu především pro jejich nejdůležitější vlastnost, tedy krásnou vůni, kterou po zapálení šíří - díky tomu se interiér našeho obývacího pokoje, kuchyně, koupelny či předsíně vyplní jemnou vůní našich oblíbených vonných tónů – nejdůležitějším kritériem výběru by tedy měl být náš osobní vkus a preference.

Vonné svíčky Emako dokážou šířit sladké, květinové vůně, ale i svěží nebo dokonce orientální vůně - za zmínku stojí rovněž fakt, že mohou mít rovněž energetizující nebo uklidňující vlastnosti - vše záleží na tom, jakou variantu vonné svíčky zvolíme. Vanilka, jasmín, cedrové dřevo, nebo třeba kakao, santalové dřevo, pačuli nebo meloun? - Vyberte si svou oblíbenou vonnou kompozici a užívejte si tuto jedinečnou vůni v celém svém domu. Pamatujte také, že příjemná vůně bude mít určitě pozitivní vliv na Vaši pohodu!

Vonné svíčky doma – jaké vybrat?

Vonné svíčky jako jedinečné dekorace

Vonné svíčky se umisťují v bytech rovněž pro jejich jedinečný vzhled - stávají se jedinečnou a krásnou dekorací např. na parapetu, stole nebo knihovně - a pro prezentaci jejich dekorativního charakteru je nemusíte zapalovat - mohou zde stát mnoho sezón jako zpestření interiéru obývacího pokoje nebo koupelny. Vyplatí se proto pořádně se přihlédnout různým variantám svíček, které často překvapí svým originálním vzhledem. V první řadě se vyplatí věnovat pozornost materiálu, ze kterého jsou ozdobné dózy a krabičky s vonným voskem vyrobeny. Samotné svíčky se mohou lišit i barevně, lze je tedy i v tomto ohledu sladit s dalšími doplňky a dodatky v místnosti.

Jedinečné jsou mimo jiné přírodní svíčky v ozdobných skleněných či porcelánových nádobách, jak i ty vykonané ze dřeva, k dostání jsou navíc i celé sady, které se stanou krásnou ozdobou knihovny nebo parapetu. Některé vonné svíčky Emako mohou být rovněž vybaveny víčkem, díky kterému se na vosku neusazuje prach a vydrží dlouho stát bez obav, že se na nich objeví nevzhledné nečistoty - takovou svíčku zvolte, pokud má primárně sloužit jako dekorace.

Vonné svíčky doma – jaké vybrat?

Vonné svíčky, které vytvoří jedinečnou atmosféru

Vyberte si vonné svíčky Emako do svého domova, které budou stylově ladit s jeho interiérem - nejuniverzálnějším řešením jsou svíčky ve skleněných dózách, jsou však i takové, které se budou hodit do bytů zařízených v glamour, rustikálním nebo loftovém stylu - široký výběr výrobků tohoto typu znamená, že si každý najde tu pravou svíčku do svého bytu. Vyberte si rovněž vonné svíčky, které Vám vyhovují z hlediska vonné kompozice – k dispozici jsou květinové, ovocné, dřevité a mnoho dalších tónů. Pokud se soustředíte na tyto detaily, vyberete si vonnou svíčku, která bude ideálně odpovídat Vašim potřebám, která Vám pomůže vytvořit jedinečnou atmosféru ve Vašem bytě. Každý z těchto produktů se vyznačuje mimořádnou kvalitou, ale i precizností zpracování a smyslem pro ten nejmenší detail - jsou krásné, elegantní a jedinečné v každém ohledu, a proto jsou také skvělým tipem na dárek pro člověka, který ocení takové nadčasové doplňky a dekorace.

Vonné svíčky doma – jaké vybrat?

Zdroj foto: Emako.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist