Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

Věrnostní program Winebar: Nutnost pro milovníky vína

Rádi si dopřejete sklenku vína? Popíjíte ho pravidelně, vždycky doma máte pár lahví do zásoby? Vaší ideální dovolenkovou destinací je jižní Morava nebo francouzský region Champagne? Přímo pro vás je určen věrnostní program Winebar! A také pro všechny další, kdo víno z nějakého důvodu nakupují často.

O Winebaru jste pravděpodobně již slyšeli. Jste-li z Prahy, možná jste tuto luxusní vinárnu dokonce navštívili. Pokud ne, určitě to udělejte, vychutnat si víno v dobré vinárně je prostě jiné než ho pít o samotě doma. Doba covidová nás ovšem naučila si vážit i toho. A právě díky covidu vznikl věrnostní program Winebar.

Podrželi jste Winebar, teď podrží on vás

Winebar není jen luxusní vinárna v Praze, ale rovněž e-shop. Právě díky e-shopu v době covidu přežil, zákazníci ho podrželi a objednávali ve velkém. Winebar se proto rozhodl je odměnit a připravil věrnostní program, který přináší mnohem více než jen slevy na víno. Je určen úplně všem registrovaným zákazníkům. Odměňováni jste ovšem podle toho, jak moc víno milujete neboli kolik lahví si kupujete.

Zákazníci, kteří jsou již registrovaní, mají trochu výhodu, protože jim jsou započítávány všechny objednávky vín od začátku roku 2018. Kdo ještě registrován není, ten by to měl rychle udělat, ať se mu útraty počítají. Po dosažení určité hranice je totiž načtena určitá sleva.

Na jakou slevu dosáhnete?

Jestliže za víno utratíte aspoň 5000 Kč ročně, získáte slevu 5 % na všechna vína. Při útratě do 50 000 Kč ročně se posouváte do stříbrné kategorie, máte slevu 10 % na rakouská vína, francouzská, italská a jiná vína, 5 % na moravská, chilská, bulharská, novozélandská a Prosecco. Pak existuje ještě zlatá a platinová úroveň, v každé z nich jsou slevy vyšší.

Výhod je ovšem vícero. Získáte přístup ke všem výhodným nabídkám a akcím, budete mít přehled o zákaznickém kontu, dostanete pozvánky na všechny chystané akce. Milovníci vína, neváhejte a registrujte se!

Zdroj foto: Facebook Winebar.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist