Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_16393

Velký výběr tiskáren do Vaší firmy na jednom místě

Pro občasné tisknutí dokumentů či fotografií u Vás doma Vám postačí levnější tiskárna s menším množstvím funkcí. V jakkoliv velké firmě je však toto zařízení používáno na denní bázi. Vyžaduje proto mnohem náročnější parametry a funkce. Pojďme se společně podívat na to, jak takovou profesionální tiskárnu vybrat a kde ji seženete. 

Jakou vybrat tiskárnu do Vaší firmy?

V základním rozdělení tiskáren dle technologií nalezneme tiskárny laserové, jehličkové a inkoustové. Ty nejmodernější funkce naleznete u tiskáren laserových, které mají obecně nižší provozní náklady a rychlejší tisk. Navíc jsou vhodné pro větší objem textových dokumentů a nebudete se tak navzájem zdržovat s kolegy během běžného pracovního shonu. Velký výběr laserových tiskáren a spoustu dalších tiskáren naleznete u společnosti CPD – REAtrade, s.r.o.

Nákupem tiskárny nabídka služeb od společnosti CPD – REAtrade nekončí

Společnost CPD – REAtrade zajišťuje kompletní služby, které využijete před nákupem tiskárny a následně po její koupi. Před koupí tiskárny oceníte profesionální poradenství v oblasti výběru tiskáren nebo optimální nastavení tiskárny pro Vaši aplikaci. Jakmile bude tiskárna zdobit kancelář ve Vaší firmě, můžete se spolehnout na důvěryhodnou technickou podporu a případný rychlý servis. V případě zájmu si zdarma na 1 měsíc můžete zapůjčit DEMO tiskárnu a seznámit se tak s jejími funkcemi. Zároveň si tak budete moci prověřit bezchybný tisk ve Vašem prostředí.

Multifunkční nabídka společnosti CPD – REAtrade pro všechna odvětví

Pohybujete se v oblasti obchodu, průmyslu či logistice a denně tisknete etikety, stvrzenky či účtenky? V takovém případě využijete mobilní tiskárny účtenek a etiket a Vaše práce se tak stane jednodušší a zábavnější. Během pořádání festivalů či koncertů oceníte tiskárny vstupenek, na letišti zase mobilní tiskárny palubních lístků.Zdroj foto: cpd-reatrade.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist