Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Už jste slyšeli o stropním vytápění?

O vyhřívané podlaze už dnes slyšel snad každý. Za tu dobu se tento systém ovšem rozšířil ještě dál a o stropním vytápění už slyšel málokdo. Přičemž to může být také jeden ze způsobů, jak místnost ohřát či vychladit na příjemnou úroveň, aniž by se části místnosti přehrály, jako to bývá u klasických radiátorů.

Už jste slyšeli o stropním vytápění?

Geniální systém pro optimální prostředí

Nepříjemná atmosféra negativně ovlivňuje produktivitu. Aquatherm nabízí plošný systém chlazení a vytápění Aquatherm Black System, který nemá vliv na proudění vzduchu. Rošty se mohou zabudovat do stropů, stěn i podlah. K řízení teploty v místnosti dochází pomocí automatického přepínání mezi chlazením a vytápěním a vzniká tak komplexní systém, který se postará o dokonalou teplotu všech místností v budově naráz. Systém chytře využívá samotné konstrukce budovy. Výměna tepla využívá betonového jádra, které je její součástí. 

Už jste slyšeli o stropním vytápění?

Jednoduché připojení

Systém Aquatherm black system má malé rozměry, díky nimž Vám nebude ubírat místo v místnosti a její kapacita zůstane zachována. Stavební výška včetně montážní lišt a přípojů je pouze 24 mm. Mohou být uloženy do zdí či stropní omítky. Díky nízké hmotnosti nemá vliv na návrh stropních panelů. Instalace je rychlá díky vysoké míře prefabrikace a ovládání celého systému je jednoduché. Systém navíc není hlučný a díky jeho zabudování do stropů a zdí neprodukuje žádný prach. Teplo je produkováno rovnoměrně a není ovlivněno cirkulací vzduchu v místnosti. V místnosti tak zůstane příjemné teplo i po vyvětrání.

Celý systém je možné bez omezení kdykoliv rozšířit. Co začne jako pár stropních panelů může pokračovat po stěnách či v podlaze. Dosáhnout tak příjemného prostředí pro Vás a Vaše zaměstnance nikdy nebylo snazší. Stačí si nechat navrhnout vhodnou tepelnou regulaci pomocí našeho Aquatherm black system.

Už jste slyšeli o stropním vytápění?

Zdroj foto: Aeroflex.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist