Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Už jste se svým vozidlem byli na dekarbonizaci motoru? Pak zbystřete!

Rádi byste zvýšili životnost i výkon svého motoru? Máte možnost! Řešením může být jeho dekarbonizace. Prozradíme vám nejenom, o jaký zákrok se jedná, ale i kde jej se svým vozidlem můžete absolvovat. 

To, že motor našeho automobilu má na mále, je možno poznat na základě několika faktorů. Patří mezi ně zvýšená spotřeba, snižující se výkon či problémové startování. Dekarbonizace motoru vás těchto problémů může zbavit.

Zaměřeno na karbonové usazeniny

Dekarbonizace motoru je proces, který jednu z nejdůležitějších součástí vozidla zbaví nežádoucích karbonových usazenin. Ty totiž na něm mohou napáchat závažné škody. Ne nadarmo se karbonu přezdívá tichý zabiják nejenom motoru jako takového, ale i dalších systémů ve vozidle.

Investujte do svého vozu

Do dekarbonizace je jednoznačně vhodné investovat. Tím, že motor necháte profesionálně vyčistit, obnovíte jeho výkon i sílu, přispějete k výraznému snížení emisí a snížíte spotřebu paliva. A samozřejmě zabráníte budoucím ne zrovna levným opravám motoru poškozeného. Ten přece jen patří mezi nejdražší položky každého vozidla.

Obraťte se na profesionály

Dekarbonizaci samozřejmě svěřte profesionálům, kteří při ní používají špičkové moderní technologie. Například společnost Čistý motor, jež se na čištění motorů přímo specializuje, při zákroku používá moderní vodíkovou technologii. Bez jakékoliv chemie a nutnosti motor rozebrat, nutno podotknout.

Náhradní vůz si půjčte v autopůjčovně

Vymlouváte se, že se bez svého vozidla neobejdete? Vypůjčte si na dobu, kdy váš vlastní vůz bude v servisu, vozidlo náhradní. Půjčovna aut se dnes už nachází v každém větším městě. Nebo vybírejte na internetu. Do vyhledávače jednoduše zadejte pojmy autopůjčovna Olomouc, nebo půjčovna dodávek Ostrava, a vyberte model, který vám vaše opečovávané vlastní vozidlo nahradí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist