Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Třetí vlna koronaviru na obzoru? Načerpejte síly u moře!

Zimní relax u moře je čím dál oblíbenější. Tím spíše v době, kdy pandemie koronaviru sevřela veškeré dění v tuzemsku, je dobré prchnout od všeho daleko a pořádně si odpočinout a načerpat síly na další boj s novým typem koronaviru. Bonusem zimního pobytu u moře je doplnění tolik potřebného vitamínu D, který posiluje obranyschopnost. A kam vyrazit z pražské Ruzyně? Do oblíbeného Egypta, exotického Ománu nebo na některý z Kanárských ostrovů!

Egypt láká na nízké ceny

Příjemné teploty a zajímavé ceny, to jsou hlavní výhody nabídek zájezdů do Egypta, kde si můžete užívat luxusu 5hvězdičkových hotelů doslova za pakatel. V egyptských letoviscích můžete relaxovat na pláži nebo se ponořit do vod Rudého moře a pozorovat podmořský svět během šnorchlování nebo potápění s přístrojem. Nezapomeňte si však sjednat patřičně kvalitní cestovní pojištění, které kryje šnorchlování v základní ceně, ale potápění do 40 metrů je možné jen s připojištěním.

Potápění a exotická gastronomie v Ománu

Také Omán láká na tyrkysové vody Indického oceánu a bohatý podmořský svět, kterému dominují karety a rejnoci. Omán si však oblíbí také milovníci dobrého jídla a výtečné kávy, ke které Ománci servírují delikátní dezerty. Exotický Omán nabízí špičkové hotely s wellness službami a perfektním servisem, kde si budete připadat jako v pohádce Tisíc a jedna noc. Před cestou si nadto stačí sjednat cestovní pojištění a koronavirus pak nemusíte řešit, protože pojistka kryje náklady spojené s případnou léčbou onemocnění COVID-19.

Na nejvyšší vrchol Španělska

Lenošení na pláži i túra do hor? Skvělou volbou pro kombinovanou dovolenou s výšlapem na nejvyšší vrchol Španělska je cesta na ostrov Tenerife, jeden ze sedmi Kanárských ostrovů. Na vrchol sopky Pico de Teide vede kabinová lanovka, která vás doveze až do výšky 3 555 m. n. m., odkud můžete pokračovat až na vrchol. Při organizaci cesty si ale nezapomeňte sjednat online pojištění včetně připojištění na vysokohorskou turistiku.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist