Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_16393

Tisknete hodně a tisknete často? Naučte se šetřit s alternativními náplněmi

Pokud potřebujete ke své práci tiskárnu a zároveň tisknete množství dokumentů, tak jistě víte, že to může lézt docela do peněz. Ačkoliv pořízení samotné tiskárny v dnešní době už nemusí být vůbec drahou záležitostí, tak u spotřebního materiálu je to trochu jiná písnička. Samozřejmě je potřeba kupovat papír, kde ale na první pohled vidíte, jakou kupujete kvalitu a podle toho se můžete zařídit a případně snadno ušetřit. Kde už to však není tak jednoduché, to jsou náplně.

Kvalitní náplň nemusí být drahá

Není vůbec nic neobvyklého, že u levné tiskárny pořizovací cena náhradní náplně vychází stejně, jako samotná tiskárna. Tady se už každý zamyslí, že musí být něco špatně. Proč jsou tyto náplně vlastně tak drahé? Je to zejména z toho důvodu, že výrobci tiskáren si zkrátka v náplních chtějí nechat lépe zaplatit tiskárnu samotnou, protože nejvíce prodávané běžné modely tiskáren bývají velmi levné. Výrobce tak hřeší na to, že náplň zkrátka potřebujete. Na druhou stranu dnes můžete pořídit například kvalitní cartridge Lexmark, nebo náplně do libovolné jiné tiskárny, které budou od alternativních výrobců. Díky takovým náplním dokážete ušetřit významné procento na provozních nákladech. Výsledkem je:

  • Náplň i za cca pětinu ceny originálu

  • Srovnatelná kvalita s originálem


Alternativy mají samé výhody

Rozhodně obecně neplatí, že alternativní náplně jsou méně kvalitní. Pokud si zakoupíte alternativní náplň od dobrého distributora, můžete očekávat prvotřídní kvalitu srovnatelnou s originálem, a to klidně i za pětinu ceny originální náplně. Stejně tak si můžete pořídit různé tonery Xerox nebo tonery do laserových tiskáren jiných výrobců, přičemž vždy je zejména zásadní pohlídat si kompatibilitu s vaší tiskárnou. Důležité je zaměřit se na to, pro které modely tiskáren je daná náplň určena, čímž zaručíte, že vám do tiskárny bude s jistotou pasovat. Většinou platí, že jedna varianta cartridge nebo toneru je určena pro několik modelů tiskáren daného výrobce.

 

 

Zdroj obrázků: Songkran_A / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist