Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Tip na luxusní dárek? Unikátní vstupenky

Nevíte, čím obdarovat někoho z vašich blízkých a přitom chcete, aby se jednalo o opravdu luxusní a unikátní dárek? Naším velmi dobrým tipem jsou vstupenky. Může se jednat třeba o lístky na:

  • Zábavnou show
  • Koncert
  • Festival

Není to ale jediná možnost, jelikož mezi námi je také mnoho milovníků sportu. A právě těm se mohou hodit vstupenky na fotbal. Jednou z prvních možností, kterou doporučujeme, je zájezd na FC Barcelona. Španělsko je krásné samo o sobě, a pokud je navíc spojeno s možností podívat se na stadion Nou Camp, rozhodně je to jistota, že milovník sportu zklamán nebude. Navíc si zápas může užít i ten, kdo fotbalu příliš neholduje. A to proto, že stadion má kapacitu necelých 100 000 lidí a tak bude o skvělou atmosféru postaráno.

Na fotbal lze vyrazit i blíže

U našich tipů na fotbalové lístky ještě zůstaneme a podíváme se konkrétně na to, že není problémem podívat se i na zápasy týmů, které se nachází blíže naší zemi. Příkladem mohou být levné vstupenky na FC Bayern Mnichov. Tento klub sídlící v Allianz Areně byl založený již roku 1900 a aktuální trenér Carlo Ancelotti jasně dokazuje, že jeho svěřenci patří mezi skutečnou evropskou špičku. Vzhledem k tomu, že Mnichov je dostupný jenom pár hodin cesty není problém ani s dopravou přímo na místo. Celý výlet může být spojený třeba i s poznáním tohoto krásného města.

Zkuste i Anglii

Chcete vyrazit i o kus dále, do Anglie, která je považována za kolébku fotbalu? Obdarujte někoho z vašich blízkých lístky na Manchester United. Tento klub rozhodně není nutné nijak dlouze představovat, jelikož patří mezi špičku evropské klubové scény. Založený byl již v roce 1878 a jeho trenérem je známý a kontroverzní Jose Mourinho, který patří určitě mezi jednu z klíčových osob tohoto klubu. Pokud chcete jeho i jeho svěřence vidět naživo, je ideální vyrazit na nejbližší zápas na stadion Old Trafford.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist