Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Sušičky Whirlpool: Ta nejlepší péče o vaše prádlo

Možná se chystáte konečně pořídit dlouho odkládanou sušičku prádla. S tímto skvělým pomocníkem vám odpadne starost s tím, kde všude rozvěsit mokré prádlo, které nejde kvůli počasí sušit venku. Ale získáte mnohem víc. Prádlo bude suché rychleji a většinou ho nebudete muset ani žehlit. Navíc bude nádherně měkké, nadýchané a voňavé i s minimem aviváže nebo úplně bez ní. A bude i bez bakterií, prachu a alergenů.

Když to jde, dejte přednost setu samostatné pračky a sušičky před kombinovaným spotřebičem. Výsledky budou dokonalejší a provoz výrazně hospodárnější. Můžete také současně sušit a prát další várku a ušetřit spoustu času. Pamatujte ale, že vedle sebe můžete dát jakoukoliv kombinaci, zatímco na sebe jen pračku a sušičku s podobnou hloubkou. Jestli vám dosluhuje i pračka, zvažte pořízení pračky a sušičky od stejného výrobce – vzhled bude jednotný a ovládání podobné.

 

Sušičky Whirlpool: Ta nejlepší péče o vaše prádlo

 

Volte sušičku s tepleným čerpadlem

Sušičky mívají dvě velmi rozdílná technická řešení: Buď suší ohřátým vzduchem, nebo mají tepelné čerpadlo. Rozhodně chtějte tu s tepelným čerpadlem. Kromě toho, že je několikrát úspornější co do spotřeby energie a vody, má další obrovskou přednost: umožňuje účinně sušit chladnějším vzduchem. Například u sušiček Whirlpool s tepelným čerpadlem jde o teplotu kolem 40 °C, oproti typicky 60 °C, což je teplota vzduchu, při které suší běžné sušičky se spirálovým tělesem.

 

Sušičky Whirlpool: Ta nejlepší péče o vaše prádlo

 

Speciální péče pro nejrůznější prádlo

Kvalitní sušička bude mít technologie a speciální programy pro šetrné a účinné sušení různých druhů prádla. Nejen běžného oblečení nebo objemného prádla z bavlny nebo směsi materiálů, ale i choulostivých vlněných svetříků, jemného prádla z hedvábí a syntetických tkanin. Nebo oblečení z husté a těžké džínoviny. Dokonce může mít i speciální program pro sušení sportovních oděvů z funkčních tkanin nebo plyšových hraček. Každý program má optimálně přednastavenou délku sušení i teplotu proudícího vzduchu. U některých sušiček si ale ještě můžete i navíc sami nastavit teplotu, čas i požadovanou úroveň sušení – pro snadné žehlení, uložení do skříně, provětrání apod.

Kvalitní sušičce tedy můžete bez problémů svěřit i choulostivé a drahé oblečení, aniž by se srazilo nebo jinak poškodilo. „Například u sušiček Whirlpool přispívá k ochraně prádla unikátní tvar bubnu se speciálně tvarovanými lopatkami a technologie 3Dry a SoftMove, která zajišťuje šetrné prostorové sušení pomocí několika vzdušných proudů a vzduchových polštářů, které prádlo nadnášejí, suší a zároveň chrání. Technologie WaveMotionzase využívá speciální asymetrický vzor pohybu bubnu, který zajišťuje rovnoměrné rozložení prádla v bubnu a dokonalé výsledky sušení,“ vysvětluje Darina Papáčová, odborná školitelka společnosti Whirlpool.

Jestli váháte ohledně kapacity - velká kapacita je, podobně jako u pračky, zase výhodou. Vyperete a usušíte víc prádla najednou a ušetříte čas.

 

Sušičky Whirlpool: Ta nejlepší péče o vaše prádlo

 

Ohlídejte náklady, pomůže vám inteligentní technologie

Abyste si domů nepořídili nenasytu, vybírejte podle energetických štítků. Ty nejúspornější sušičky najdete ve třídě A+++. Sušičky totiž ještě neprošly změnou štítkování. Provozní náklady na minimu ohlídá například inteligentní technologie 6. SMYSL se senzory. Automaticky nastaví parametry sušení podle typu, množství a vlhkosti vloženého prádla, aby vše proběhlo s co nejnižší spotřebou energie, vody a v nejkratším čase. Sama za vás ohlídá vše potřebné, aby byl výsledek sušení ideální. Nestane se vám, že by sušička běžela zbytečně dlouho a prádlo bylo přesušené.

Zmíněná technologie 3Dry, která využívá prostorové sušení pomocí více proudů vzduchu, zase zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla uvnitř bubnu. Bez potíží tak vysuší i velké a objemné kusy prádla, jako je třeba povlečení, přikrývka nebo přehoz přes postel.

 

Sušičky Whirlpool: Ta nejlepší péče o vaše prádlo

 

Když potřebujete mít volné ruce

Suché prádlo je dobré z bubnu vyndat co nejdříve, aby se nezmačkalo a zůstalo nadýchané a svěží. Ne vždy je to ale možné. Pokud zapomínáte, nebo nevíte, kam dřív, oceníte jedinečnou funkci FreshCare+. „Bude udržovat suché prádlo až 6 hodin po skončení sušicího cyklu, aby zůstalo nadýchané a nezmačkané, dokud jej nepřijdete vyjmout a pověsit či poskládat do skříně. Využívá k tomu suchý vzduch s regulovanou teplotou (35-42 °C) a pomalé otáčení bubnu v obou směrech. Tato funkce zároveň zabraňuje tvorbě bakterií v sušičce,“ doplňuje Darina Papáčová.

 

Sušičky Whirlpool: Ta nejlepší péče o vaše prádlo

 

Snadné čištění filtrů také ušetří čas a práci

Při každém sušení se vytvářejí chuchvalce drobných vláken. Ta se zachytávají ve filtru, aby se nedostala dál do kondenzátoru sušičky. Prémiové sušičky, jako například ty z řady Supreme Silence mají dokonce dvojitý systém filtrů. První z nich, DuoFilter, účinně odfiltruje většinu vláken. Je umístěný ve dvířkách, kde je snadno přístupný. Po dosušení jej stačí opláchnout vodou.

Další filtr se nachází u kondenzátoru. Ten se ale čistí zcela sám po skončení sušicího cyklu intenzivním oplachováním vodou, přiváděnou dvěma tlakovými tryskami. Nejprve se opláchne polovina filtru silným proudem vody z jedné trysky, poté druhá polovina vodou z druhé trysky. Použitá voda se na závěr přečerpá do horního zásobníku na kondenzovanou vodu. Jde o účinný systém, který usnadňuje údržbu spotřebiče a napomáhá optimálnímu průběhu sušení.

 

Sušičky Whirlpool: Ta nejlepší péče o vaše prádlo

 

Pro vaši pohodu

Možná se vám stává, že nějaké prádlo v bubnu přehlédnete – některé sušičky mají proto i vnitřní osvětlení bubnu. Je to užitečná vymoženost, zvlášť, když sušičku pouštíte navečer nebo nemáte v koupelně intenzivní celkové osvětlení.

S pohodou souvisí i tichý chod spotřebiče. Naprostou špičku představují sušičky Whirlpool z prémiové řady Supreme Silence, které mají nejen všechny technologické vymoženosti, ale navíc je skoro neuslyšíte; patří totiž k nejtišším na celém trhu. Mají invertorový motor s proměnlivými otáčkami, který svůj chod přizpůsobuje parametrům sušení, přitom šetří tkaniny, minimalizuje hluk i vibrace. Je navíc skutečně úsporný a spolehlivý – po registraci nabízí výrobce na motor záruku 10 let.

 

Příklady sušiček Whirlpool s technologiemi pro pohodový život

 
   
Whirlpool W7 D94WB CSWhirlpool W7 D93SB EEWhirlpool FFT M11 8X3BY EE
9 kg prádla Kondenzační s tepelným čerpadlem Senzorová technologie 6. SMYSL 3DryTechnology pro dokonale rovnoměrné sušení Řada speciálních programů Funkce FreshCare+ Mimořádně nízká hlučnost 59 dB Energetická třída A+++ Automatické čištění filtru kondenzátoru Prémiová řada Supreme Silence, prémiové ovládání, displej v češtině9 kg prádla Kondenzační s tepelným čerpadlem Senzorová technologie 6. SMYSL 3DryTechnology pro dokonale rovnoměrné sušení Řada speciálních programů Funkce FreshCare+ Mimořádně nízká hlučnost 59 dB Energetická třída A++ Automatické čištění filtru kondenzátoru Prémiová řada Supreme Silence, stříbrná barva, prémiové ovládání8 kg prádla Kondenzační s tepelným čerpadlem Senzorová technologie 6. SMYSL Technologie WaveMotion pro rovnoměrné rozložení prádla v bubnu Řada speciálních programů Funkce FreshCare+ Mimořádně nízká hlučnost 59 dB Energetická třída A+++ Tichá , invertorový motor Automatické čištění filtru kondenzátoru
Doporučená MOC: 19 990 KčDoporučená MOC: 18 990 KčDoporučená MOC: 15 990 Kč
 

Odměňte sebe i svou domácnost!! Nakupte vybrané spotřebiče Whirlpool za minimálně 25 000 Kč a vyberte si svůj dárek Philips v hodnotě až 4 399 Kč. V nabídce je zahrnuto více než 315 spotřebičů Whirlpool se špičkovými a úspornými technologiemi pro pohodu u vás doma. Čím více spotřebičů Whirlpool nakoupíte, tím více dárků si můžete vybrat. Akce platí až do konce roku nebo do vyprodání zásob. Více na whirlpool.cz/akce-darky.

 
 

Více na www.whirlpool.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist