Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_16393

Správná barva obleku pro ženicha? Na bílou i černou zapomeňte

Každá nevěsta si přeje mít v den svatby po boku nejen lásku svého života, ale také dokonalého elegána. Dobrou zprávou je, že v dnešní době si luxus perfektně padnoucího obleku může dopřát každý muž bez ohledu na výšku i typ postavy. Ovšem zvolíte-li špatnou barvu, skvělý střih ani vaše charisma na rozdávání vás nezachrání. Jaká barva pro pánský oblek na svatbu je dnes sázkou na jistotu a kterým se vyhnout širokým obloukem?

Černé klasice odzvonilo

Správná barva svatebního obleku? Přece černá, to ví každý! Ano, před 30 lety tomu tak možná bylo. Nicméně doba se přece jen změnila a klasický černý oblek na svatbu je lepší přenechat pouze marcipánové figurce na svatebním dortu. Černá dnes náleží pouze nejslavnostnějším typům pánských obleků jako je frak a smoking. Pokud tedy neplánujete pojmout svou svatbu ve skutečně velkém stylu, na vysoké úrovni, honosně a s puncem luxusu, lepší bude sázka na jiný typ obleku a také zcela jiný odstín.

Bílý oblek pro prince jako z pohádky?

Pohádková svatba s princem po boku je snem nejedné nevěsty. Ještě před pár lety byl právě bílý svatební oblek pro tyto případy volbou číslo jedna. Dnes ženich v bílém (často až do posledního detailu včetně bot hranatou špičkou) představuje spíše než romantického prince komickou figurku, která se postará o salvy smíchu nad svatebními fotografiemi. Bílé a krémové obleky dnes rozhodně přepadávají přes hranici sladkého kýče a pro současné pojetí svateb se zkrátka nehodí.

Správná trefa do…

Ani černá, ani bílá. Když už jsme si řekli, které barvy pro moderní svatbu nejsou zrovna pravé ořechové (i když samozřejmě proti gustu…), je na místě představit i odstíny, s nimiž se přiblížíte vizi elegantního gentlemana. Které to tedy jsou? Tmavě modrá, královsky modrá, antracitová i další odstíny šedé jsou pro moderní i tradiční svatby naprosto perfektní. I u těchto odstínů ovšem existuje jedno úskalí – lesk. Příliš lesklé materiály jsou tenký led, který se nemusí vyplatit. Zejména pak pokud nemáte postavu řeckého poloboha.


Chcete-li mít jistotu té nejlepší volby, zajděte rovnou do specializované prodejny. Profesionálové na pánskou módu, mezi které rozhodně patří i GIORGIO Fashion, vám pomohou vybrat nejen oblek ve správném střihu, ale i odstínu a materiálu. Každopádně v modrých a šedých oblecích s kvalitní bílou košilí, klasickou hnědou polobotkou, elegantní kravatou nebo klidně i lehce extravagantními doplňky (například v podobě dřevěného motýlka) budete dokonalým partnerem pro svou nevěstu.

Zdroj foto: Giorgio.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist