Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

Sauna jako cesta k podpoře imunity

V podzimním období je sauna ideální způsob, jak podpořit imunitu. Dopřejte si ji klidně dvakrát týdně a nebojte se vzít s sebou partnera. Kromě sauny si užijte i ostatní wellness aktivity, mezi které patří vířivka, bazén nebo třeba i solárium.

Výhody sauny

Pravidelné navštěvování sauny dokáže podpořit vaše fyzické i psychické zdraví. Sauna je skvělým doplňkem k pravidelnému cvičení ve fitness klubu. Po každé lekci posilování nebo sálových lekcí si tak můžete užít odpočinek ve wellness zóně, kde uvolníte své svaly a zregenerujete tělo. Navíc z vás sauna odplaví starosti a zapomenete na každodenní povinnosti.

Jak často chodit do sauny

Do sauny můžete chodit například jednou týdně, a každé pravidelné opakování bude mít kladný vliv na vaše zdraví. Obecně se však doporučuje navštěvovat saunu alespoň dvakrát až třikrát týdně. Sauna posílí dokonce i vaše srdce, které vyrovnáváním se s teplem bude mít pocit jako kdyby hodinu cvičilo ve fitness klubu.

Podpora imunity

Koho by nebavila představa, že po náročném dni můžete přijít a užít si chvilku pohody a relaxace? Sauna navíc posiluje imunitu a podzim i zima jsou ideální dobou, kdy chodit opravdu pravidelně. Vyhnete se tak nepříjemnému nachlazení, virovým onemocněním a posílíte dýchací cesty.

Kde si užít wellness

Wellness zónu si užijete ve fitness klubu, kde na vás čeká nejen zmíněná sauna, ale také vířivka a bazén. Nechte se tak rozmazlovat každodenní péčí a investujte do svého zdraví. V sauně získáte nové sebevědomí, zlepšíte si fyzickou kondici a navíc zklidníte svou mysl. Wellness má příjemný vliv nejen na tělo, ale také na mysl a celkovou psychickou pohodu.

Pravidelnost po cvičení

Stejně jako u cvičení, je i u sauny a dalších podobných aktivit, důležitá pravidelnost. Sami na sobě nejlépe poznáte, jak se cítíte po pravidelných masážích, návštěvě vířivky nebo třeba plavání. Každý den byste si tak měli najít alespoň hodinu, kdy se budete věnovat jen sami sobě a dělat to, co vás opravdu baví a co vám zlepšuje náladu.

 

Zdroj foto: Zone4you.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist