Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Relax a rozkoš nabízí erotická masáž

Všichni někdy potřebujeme vyčistit hlavu a trochu si odpočinout od každodenních starostí a stresu. Erotické masáže vás zbaví napětí z náročné práce, zrelaxujete při nich tělo i mysl a nabíjí vás energií.

Odpočinek se vzrušením

Čas strávený na erotické masáži rozhodně není promarněný. Příjemná atmosféra, tlumené světlo a masérka, oblečená jen v sexy prádle nebo úplně nahá, vám dopřejí nezapomenutelný zážitek. Erotickou masáž si užijete od začátku do konce, a to doslova, může totiž být zakončena vaším vyvrcholením. S masérkou si nejdříve dáte společnou sprchu nebo koupel, při které se zbavíte studu i obav. Pokud se na něco chcete zeptat nebo vysvětlit, masérka všechny otázky ráda zodpoví. Připravíte se tak na masáž a uvolníte se. Pak už si můžete užívat doteky masérky, sledovat ji nebo zavřít oči, to už je zcela na vás. Masérka nepoužívá při masáži jen prsty a ruce, ale celé své tělo a nevynechává žádnou část toho vašeho. K co nejlepšímu zážitku přispívají i masážní gely a oleje, které jsou však vodou smývatelné a po masáži tak nezanechají žádné stopy na vašem těle ani oblečení.

Pro oba

Masáží je více typů, vybrat si můžete podle svých preferencí nebo si nechat poradit. Velmi oblíbená je japonská nuru masáž, při které se používá velmi kluzký gel vyrobený z mořských řas. Ten umožní, aby masérka klouzala svým tělem po tom vašem bez jediného tření, a tak vás masíruje. Starodávná tantrická masáž uvolní nahromaděné napětí, a protože spojuje sexuální i duchovní prvky, odpočine si při ní nejen vaše tělo, ale i mysl. Erotická masáž není určena jen výhradně pro muže, skvěle si ji užijí i ženy nebo můžete přijít v páru. Přinést vám může nový náboj do intimního života i spoustu energie pro další dny plné povinností.

Nechat se rozmazlovat a hýčkat od krásné masérky k naprosté spokojenosti a dokonalému odpočinku je cílem erotických masáží. Vyzkoušejte je a získejte novou energii.

Zdroj foto: Excelentmasaze.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist