Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Psychické i fyzické zdraví s účinným větráním budov

Větrání budov je důležitým krokem k psychickému i fyzickému zdraví, ale také pro kvalitu prostředí, ve kterém se nacházíme. Většina z nás totiž v budovách tráví většinu svého dne a je proto podstatná kvalita vzduchu, který zde dýcháme. Vzduch v místnosti by měl mít teplotu kolem 20 až 24 °C a vlhkost 30 % až 65 %. Při nesplněných parametrech může přicházet únava, bolesti hlavy, poruchy soustředění a učení, pálení očí a pokles pracovní výkonnosti. Dejte těmto negativním příznakům sbohem a začněte správně větrat budovy!

Začněte větrat budovy efektivně za pomocí rekuperačního systému

Komfort a pohodlí při větrání budovy Vám zajistí firma Štorc, která přichází s komplexním systémem větrání budov za pomocí rekuperace. Tento větrací systém je vhodný především do měst nebo rušnějších vesnic, kde se nehodí větrat okny. Z ulice se Vám totiž budou do domácnosti dostávat alergeny, prach, nečistoty a především i nepříjemný ruch. Větrání budov za pomocí rekuperace funguje na principu zpětného získávání tepla z odpadního vzduchu. Následně se předá toto teplo čerstvému chladnému vzduchu přiváděného z venku. Systém rekuperace tak funguje nejen jako větrání, ale také k ohřevu vzduchu.

Kvalitní vzduch v budově svépomocí

Pokud chcete sami kvalitního vnitřního prostředí dosáhnout i bez větrání budovy, začněte se soustředit na několik pravidel při běžných domácích činnostech. Omezte sušení mokrého prádla uvnitř místnosti a raději použijte balkon, zahradu nebo sušárnu. Pokud tuto možnost nemáte, sušte u otevřeného okna. Při sprchování se naučte zavírat dveře a posléze zdi v koupelně otřít hadříkem. V kuchyni vždy používejte poklice na hrnce a pánve, ze kterých by jinak stoupala pára. Zdroj foto: Storc.cz, Pixabay.com


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist