Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Programové tipy HBO & HBO GO na listopad

Největší seriálovou premiérou je bezesporu druhá řada Jeho temné esence. Dobrodružné fantasy zfilmované na motivy úspěšné knižní série se vrací v plné síle. Seriál vznikl v koprodukci HBO a BBC a druhá řada slibuje ještě napínavější děj, skvělou výpravu a samozřejmě kouzla a paralelní světy. Premiéra druhé řady už 17. listopadu na HBO a HBO GO.

Nedělní filmové premiéry na HBO:

Velké šéfky (1. 11.) Bláznivá komedie s Tiffany Haddish, Rose Byrne a Salmou Hayek

Ježek Sonic (8. 11.) Jeden z nejúspěšnějších filmů roku 2020. Nejrychlejší (modrý) ježek na světě a proti němu Robotnik v podání Jima Carreyho.

Joker (15. 11.) Jeden z nejlepších filmů roku 2019 s oscarovým Joaquinem Phoenixem nabízí neopakovatelný a mrazivý zážitek.

Stehlík (22. 11.) Filmové drama natočené na motivy úspěšného románu spisovatelky Donny Tartt s úžasným hereckým obsazením. Ansel Elgort, Nicole Kidman a Jeffrey Wright.

Co se týče dalších nových seriálů, vaší pozornosti by neměly uniknout následující tituly:

Novinka z produkce HBO MAX s názvem Letuška (The Flight Attendant). Letuška Cassandra Bowden (Kaley Cuoco z Teorie Velkého Třesku) se probouzí ve svém hotelovém pokoji se strašnou kocovinou a vedle ní leží mrtvola. Vzhledem k tomu, že si nepamatuje, co se dělo před pár hodinami, začne poněkud panikařit. Premiéra 27.11. a uvedeme hned první tři epizody (a stejně tak každý další čtvrtek).

Další zajímavý seriál, který by vám neměl uniknout je 30 stříbrných (30 Coins) z produkce španělského HBO (od 29.11. na HBO GO). Jedná se o unikátní počin, jde o první evropský horor z produkce HBO. Příběh pojednává o prokletých 30 stříbrných, který byly vyplaceny Jidáši Iškariotskému za zradu Ježíše Krista. Abychom neopomněli i rumunskou HBO produkci, tak dejte určitě šanci novému seriálu Špinavý prachy (Tuff Money), seriál byl uveden letos na festivalu Serial Killer v soutěžní sekci. Oblíbený motiv přepadení v podání dvou techniků dopravní signalizace, kteří chtějí vyloupit obrněný vůz s hotovostí. To vše s pořádnou dávkou humoru od 22.11. na HBO GO.

Poslední seriál, na který bychom vás rádi upozornili je Sektor (Industry), který opět pochází z produkce HBO a BBC. Skupina ambiciózních dvacátníků se pokouší vybojovat své místo ve světě mezinárodních financí a to vše pod taktovkou oblíbené režisérky Leny Dunham (Girls, Campaing). Seriál má premiéru 10. 11. na HBO a HBO GO.

Vaší pozornosti by neměly uniknout ani následující dokumenty – TRANSHOOD; WELCOME TO CHECHNYA; CRAZY, NOT INSANE; MURDER ON MIDDLE BEACH.

Více informací naleznete na www.HBOGO.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist