Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Přístrojový lifting obličeje. Cena za omlazení bez skalpelu

Povytažení ochablé pokožky za účelem vypnutí kontur a výrazné redukce hlubokých vrásek známe jako lifting obličeje. Cena operativního zákroku se přitom může vyšplhat až na 90 tisíc korun. Pokud si člověk přeje omladit tímto způsobem i okolí očí a čelo, musí si oba zákroky připlatit zvlášť. Kromě šití a řezání lze ale využít též neinvazivní liftingové metody. Zjistěte vše nezbytné o rejuvenaci moderními přístroji, které propůjčí mladistvý look každé tváři.

Radiofrekvenční lifting obličeje a ceny různých pracovišť

Jeden z nejefektivnějších způsobů, jak vypnout tváře a krk bez operace, nabízí přístroj TriPollar eMatrix. Princip tohoto neinvazivního liftingu spočívá v prohřátí hlubokých vrstev pokožky. A jak to celé funguje? Lékař na pleť nanese glycerin, který zabraňuje jejímu přehřátí a umožňuje hladký skluz hlavice. Poté začne přístroj vysílat do čela, tváře, brady a případně i do krku s dekoltem radiofrekvenční pulzy. Ty vyvolají mikroskopické tepelné narušení hlubokých vrstev kůže a následnou obnovu a zahuštění kolagenových vláken. Tím postupně dojde k vypnutí ochablých kontur a vyhlazení vrásek až o 30 % oproti původnímu stavu. Perfektní je tato metoda též na strie a vystouplé pooperační jizvy.

Aby bylo dosaženo maximálního a co nejdéle trvajícího výsledku, je ideální přístrojový lifting obličeje asi po třech týdnech alespoň jednou zopakovat. Do tří měsíců uvidíte finální výsledek, ale k patrnému zlepšení samozřejmě dochází už bezprostředně po ošetření. Cena se přitom účtuje podle počtu pulzů, kdy jeden stojí kolem 70 korun. Za celý obličej tak jednorázově zaplatíte kolem 8 tisíc, což dělá za dvě doporučované seance celkem 16 tisíc korun. Někdy se ale poštěstí získat tento zákrok s výraznou slevou, když někde otevírají nové pracoviště.

Které roční období je vhodné pro neinvazivní lifting obličeje?

Cena za letní ošetření spočívá nejen v úhradě zákroku. Minimálně celý další měsíc se musíte striktně chránit před sluncem a natírat si ošetřené plochy krémem s ochranným faktorem 50+. Máte-li na tyto přípravky alergii, rozhodně s radiofrekvenčním liftingem obličeje počkejte na podzim nebo na jaro, kdy není nutné schovávat se před UV zářením. Výslednou cenu si tím ponížíte právě o speciální ochranné přípravky a případné opakování procedury.

Je přístrojový lifting obličeje bolestivý?

Radiofrekvenční energie proudí z aplikátoru do kůže a podle zvolené intenzity a druhu ošetření může prohřívání i trochu pálit. Ale ve srovnání s pooperačními otoky, modřinami a jizvami je tato cena víc než přijatelná. Po zákroku zůstane pleť další 3 až 4 dny trochu zarudlá. Během dvou dnů se objeví stroupky, které necháte samovolně vyhojit. Hlavně žádné strhávání z nedočkavosti! Současně si ošetřenou plochu budete ošetřovat hojivou mastí a všeobecně vám prospěje odpočinek, pití většího množství čisté vody a přísun vitamínu a minerálů, aby obnova a omlazení byly maximálně efektivní.

Teď už máte základní přehled o výhodách a možnostech liftingu obličeje, respektive celé busty bez použití skalpelu. Cena se může podle jednotlivých klinik mírně lišit. Jestli zvažujete ještě další typy estetických zákroků, rozhodně vše konzultujte s odborníky. Ti vám nabídnou nejlepší mix dostupných omlazujících metod. Rovněž vám poradí, které oblasti vylepší trvalý operativní zásah a kde bude lepší dočasné zmlazení.

 

Zdroj foto: swissesthetic.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist