Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Premiéra nového seriálu PERRY MASON exkluzivně na HBO a HBO GO

Rok 1931, Los Angeles. Zatímco zbytek země ještě stále bojuje s dozvuky hospodářské krize, v tomto městě to vře! Ropa! Olympiáda! Zvukový film! Gospely! A kromě toho všeho únosy dětí, které vypadají velmi zle. V dramatickém seriálu PERRY MASON, jehož postavy vycházejí z příběhů spisovatele Erlea Stanleyho Gardnera, a který bude mít exkluzivně na HBO premiéru v pondělí 22. června, hraje titulní roli držitel ceny Emmy Matthew Rhys.

Sleduje počátky nejlegendárnějšího obhájce v dějinách americké literatury, Perryho Masona. Když na dveře jeho kanceláře zaklepe případ desetiletí, znamená to pro Masona dvě věci – jednak možnost vytrvale pronásledovat zločin ve městě, které je prohnilé víc, než se na první pohled zdá a také možnost dojít osobnímu vykoupení.

Seriál bude dostupný na HBO a HBO GO

V novém seriálu PERRY MASON hrají Matthew Rhys jako Perry Mason, laciné soukromé očko, které žije z ruky do pusy, je pronásledováno válečnými traumaty z Francie a trpí důsledky nezdařeného manželství. John Lithgow jako Elias Birchard “E.B.” Jonathan, ne zrovna nejlepší obhájce na světě a nepravidelný Masonův zaměstnavatel, Juliet Rylance jako Della Street, Jonathanova pohotová sekretářka, Tatiana Maslany jako Sestra Alice McKeegan, vůdkyně Rozzářeného shromáždění božího, kázající jak v chrámu, tak v rádiu, Chris Chalk jako Paul Drake, policajt se slabostí pro práci detektivů a Shea Whigham jako Pete Strickland, kterého si Mason najímá jako další pár očí pro nejrůznější vyšetřování.

V seriálu se dále objeví Stephen Root, Gayle Rankin, Nate Corddry, Veronica Falcón, Jefferson Mays, Lili Taylor, Andrew Howard, Eric Lange a Robert Patrick.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist