Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Přehled nejlepších pánských bot pro sezónu podzim/zima

Pánské boty pro podzimní/zimní sezónu jsou nezbytným prvkem šatníku každého muže. Vyplatí se o tom zjistit něco víc a seznámit se s nejoblíbenějšími modely obuvi.

Trekové boty

Mezi nejlepší návrhy obuvi pro muže na podzim a zimu patří neobvyklé trekové boty. Jsou určeny především pro horskou turistiku, ale lze je úspěšně nosit i každý den. Je dobré zvolit boty v tónovaném barevném provedení. Díky tomu budou ideálně harmonizovat s ostatními prvky stylizace. Nejlepším výběrem budou klasické černé boty, a také i boty v takových barvách jako je khaki, hnědá nebo bílá.

Klasické Brogue boty

Velmi dobrým výběrem pro podzimní/zimní sezonu pro muže budou také klasické brogue boty, které jsou univerzálním druhem bot. Spojují eleganci s nejvyšší úrovní komfortu. Brogue boty se hodí zejména ke klasickým outfitům. Budou mezi nimi prvky jako elegantní obleky, vlněné kabáty, a také svetry a košile. Určitě dodají šmrnc každému muži, který se rozhodne pro tyto boty.

Módní kotníkové boty

Další nabídkou pro podzimní/zimní sezónu budou pro mnoho mužů módní kotníkové boty, které okouzlují svým jedinečným vzhledem. Mezi nejpopulárnější modely kotníkových bot patří charakteristické šněrovací pánské kotníkové boty, které mají béžový a žlutý odstín. Jsou ideální během tvoření casualových každodenních stylizací, ale bez větších problémů je lze nosit i ke sportovnímu oblečení.

Sportovní vydání

V mnoha případech budou také skvělým nápadem pánské zimní boty ve sportovním vydání. Určitě to bude obuv, která poskytne vhodný tepelný komfort každému muži. V nejchladnějších dnech se vyplatí vsadit na obuv s trošku vyššími svršky, která bude mít přiměřeně silnou podrážku. Tímto způsobem bude noha dokonale chráněna před promočením, ale také i před průnikem studeného vzduchu dovnitř boty, což je v mrazivém počasí velmi časté.

Zateplené Chelsea boty

Mezi nejlepší návrhy pánské obuvi pro podzimní a zimní sezónu patří také zateplené kotníkové boty. Chelsea boty jsou hladké a kožené boty, které se vyznačují poměrně úzkým střihem. Mohou být také vybaveny elastickými vložkami, které usnadní jejich obouvání a zouvání. Zateplené kotníkové boty budou také ideální dokonce i během nejchladnějších dnů, protože zajistí tepelný komfort každému muži, který je bude nosit.

Kožené kotníkové boty

Dalším typem obuvi, který se v podzimní/zimní sezóně velmi dobře osvědčí, jsou pánské kožené kotníkové boty. Boty tohoto druhu jsou ideálně přizpůsobené, ale také velmi pohodlné. Poskytují také vynikající ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako je vítr nebo déšť. Tento typ obuvi je poměrně univerzální a v prodeji ho najdete v mnoha různých variantách. Proto je možné model obuvi bez větších problémů přizpůsobit svým potřebám a individuálním preferencím.

 


Zdroj foto: Wojas.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist