Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Podzimní víkend stravte na Liptově. Odpočinete si a načerpáte sílu přírody

Už vás také unavují nudné podzimní dny, kdy se všechno jen nekonečně táhne a do Vánoc ještě daleko? Proč si tedy tento čas nezpříjemnit krátkou víkendovou dovolenou? A aby to nebylo moc daleko, vyrazte třeba na Slovensko. Skvělým tipem je třeba oblast Liptov. Najdete zde mnoho přírodních krás, ale také vyžití pro rodiny a v případě, že vám zrovna nebude přát počasí.

Kde se ubytovat?

Zapomeňte na město a ubytujte se uprostřed přírody. Každé ráno se budete moci plnými doušky nadechnout čerstvého vzduchu a nechat se unášet klidem a tichem lesa. Tuto možnost nabízí hotel Jasná, kde se o vás budou starat tak, že se vám nebude chtít odjet. Ne nadarmo je hotel Liptov jednou z nejvyhledávanějších destinací. Odtud můžete snadno vyrážet na různorodé výlety do okolí.

Za krásou jeskyní

Právě sem každoročně míří tisíce turistů, aby obdivovali krásu místních jeskyní. Ty vás zcela ohromí svou rozlohou i zajímavými přírodními úkazy. Rozhodně byste neměli minout Demänovské jeskyně. Je to nádherná prohlídka plná zajímavostí, které si budete ještě dlouho pamatovat.

Objevte historii

Můžete také sednout na kolo a ty největší zajímavosti zvládnout v sedle. Určitě nevynechejte Liptovský Mikuláš, Liptovský Ján, Liptovský Hrádok, Pribylinu a Važec. Po cestě určitě narazíte na nádherná stáda ovcí a pokud budete chtít, můžete se více o historii místních obyvatel dozvědět v obci Pribylina, kde vás čeká Múzeum liptovskej dediny.

Odpočinek v termálech

Ten nejlepší relax najdete v termálních koupelích. Na Liptově máte hned několik možností. Navštívit můžete dětmi velmi oblíbenou Tatralandii, nebo si můžete své kosti prohřát v Thermal Park Bešeňová či v Termálném kúpalisku Liptovský Ján, kde se teplota vody pohybuje až na hranici 30 stupňů Celsia. Bude to tedy skoro jako byste byli někde ve vaně a budete mít možnost si skutečně odpočinout.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist