Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Plastická chirurgie pomáhá nejen tělu, ale i duši

Možná jste si dali i vy do nového roku předsevzetí, že konečně uděláte něco se svými nedostatky. Víte, že vám plastická chirurgie dokáže mnohdy velice snadno pomoci?

I když o sebe všemožně pečujeme, zdravě jíme, cvičíme, některé věci na sobě změnit nedokážeme. Něco nám do vínku nadělila příroda. Na našem vzhledu se podepisuje věk i život sám třeba v podobě různých jizev a pozůstatků našich „hříchů“, jako je například láska k sladkému. Důležité je uvědomit si, že pokud jde o věci, které nám vadí, nebo dokonce zhoršují naše společenské postavení, či náš kariérní růst, dokážeme s nimi mnohé udělat díky zákrokům plastické medicíny. Plastická chirurgie není jen „zálibou“ celebrit. Pomáhá každému z nás vypadat a cítit se lépe. Ať již jde o vylepšení vzhledu odstávajících uší, větší prsa, odstranění nadbytečného tuku, kůže po hubnutí i vyhlazení vrásek. Pomocnou ruku podává jak ženám, tak mužům.

Klinika Aesthevita

Není to jen o kráse

Plastická operace neřeší jen vylepšení vzhledu. Trpíte nadměrným pocením? Tento problém trápí ženy i muže v různých částech těla. Nejčastěji v podpaží, na dlaních a na chodidlech. Není příjemné pořád ukrývat mokré fleky v podpaží, bát se na obchodním jednaní podat klientovi ruku nebo se vyzout na návštěvě. Tato zdánlivá maličkost nás dokáže zcela zásadně traumatizovat. Přitom nadměrnému pocení lze předejít velice snadným neinvazivním zákrokem – aplikací botuloxinu do problematických partií.

Klinika Aesthevita

Když si tělo žádá omlazení

Zcela zásadně nás dokáže plastická chirurgie omladit. Nemusí se jednat hned o invazivní zákrok. Estetické zákroky mohou být nejdřív neinvazivní. Odborníci v oblasti estetické medicíny dokážou zázraky v ambulantní péči i na operačním stole.

Nejčastějšími zákroky v oblasti obličeje, které nám umí vrátit postupně odcházející mládí, jsou především facelift (lifting obličeje), endoskopický lifting obočí nebo čela, úprava krku, plastická operace povislých očních víček, lifting horního rtu, odstranění lícních tukových polštářků, výplně vrásek vlastním tukem a tvarování obličeje, radiofrekvenční liposukce podbradku i odstraňování jizev.

Před těmito zákroky lze mnohdy vyzkoušet již zmíněnou neinvazivní dermatologickou péči: například výplně vrásek kyselinou hyaluronovou, odstraňování vrásek botuloxinem, radiofrelkvenční omlazení pleti s anti-ageing efektem nebo tzv. Plazma lifting (PRP – Platelet Rich Plasma), tedy aplikace krevní plazmy proti ochabování pleti.

Klinika Aesthevita

Nová prsa nejsou rozmařilost

„Silikóny“ – v mnoha konverzacích se toto slovo dostalo na úroveň nadávky. Přitom nová prsa nás umí zbavit bolesti zad, ale i pocitů méněcennosti nebo problémů s kojením. Nejžádanější zákroky řeší právě naši psychickou stránku. Chceme být krásné a cítit se žensky. To pak pomůže augmentace prsou, tedy zvětšení prsou pomocí implantátů. Stále žádanějšími zákroky jsou i zvětšení prsou vlastním tukem, zvednutí prsou pomocí implantátů, modelace prsou i zmenšení prsních dvorců.

Ženy s velkými prsy mnohdy bojují s různými zdravotními problémy souvisejícími s jejich velikostí. Řešením je tzv. redukční mammaplastika, tedy zmenšení prsou chirurgickým zákrokem. Plastika prsou umí ale pomoci i nastávajícím maminkám, které by kvůli vpáčeným bradavkám nemohly kojit své dítě, nebo by jej kojily jen s velkými obtížemi. I tady umí být plastika prsou nápomocna.

Aesthevita – to jsou specialisté v oblasti estetické medicíny

Kliniku Aesthevita najdete hned ve třech českých městech. Své pobočky má v Praze, v Karlových Varech a v Mělníku. Zkušený tým plastických chirurgů a dermatologů pod odborným vedením MUDr. Jána Pilky poskytuje kompletní služby v oblasti plastické chirurgie na nejvyšší úrovni. Přijďte konzultovat a vyřešit i svůj problém.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist