Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

Oživte zevnějšek domu originálními dekoracemi

Máte všechny místnosti v domě perfektně vyšperkované a dokonale sladěné, ale zevnějšek by potřeboval ještě trochu doladit? Hosty jistě mile překvapí, když se přes ne zrovna perfektní vstup dostanou do stylového obydlí. To ale neznamená, že by měl váš dům působit jako adept na titulní stranu časopisu Sídliště. I před domem se totiž můžete vyřádit. Zaměřte se kromě upravené zahrádky i na vhodné doplňky. Působí stylově a v mnoha ohledech jsou velmi praktické.

Květinový záhon i fontánka

Květinový záhon je skvělou a již tradiční volbou pro zvelebení prostoru před domem. Dodá šmrnc a celkově oživí vzhled domu. Je ovšem škoda, že kreativní řádění květinami začíná a taky končí. Mnohým stačí pěkná zahrádka nebo pár květináčů a ostatní možnosti snad jako by ani neexistovaly. Zahrádka je doslova polem různých možností, kde opravdu nemusí sídlit jenom květiny. Klidně sem můžete šoupnout pár okrasných kamenů, barevný podklad nebo rovnou keramickou fontánu, která zároveň poslouží jako pítko pro ptáčky.

Domovní čísla nejen pro pošťáka

Zajímavými dekorativními prvky se mohou stát i zdánlivé banality, například domovní čísla. Vybrat si můžete z různých materiálů, velikostí i stylů. Lze je navíc snadno připevnit pomocí odolné oboustranné lepicí pásky, takže si ani nezničíte novou fasádu. Domovní čísla jsou sice malým detailem, na celkovém vzhledu domu však také mají svou zásluhu. Navíc k vám dokáže trefit pošťák.

Bezpečná poštovní schránka

Když už si k vám našel pošťák cestu, bylo by dobré pořídit i poštovní schránku. Samozřejmě neslouží jen jako úschovna dopisů, ale má i výrazný dekorativní charakter. Kovové i nerezové poštovní schránky jsou moderně designované, odolné vůči počasí a díky zámku poskytují i patřičné soukromí a bezpečnost. O kovové poštovní schránky se budete muset více starat. Schraňujete-li opravdové cennosti, určitě se vyplatí přemýšlet nad koupí bezpečnostní schránky.

Není nutné se snažit vykouzlit před domem výkladní skříň, zase byste však tento prostor neměli úplně zanedbávat. Pár květin a přírodních dekorací pro oživení, nějaká ta stylová poštovní schránka a možná i originální jmenovka ke zvonku budou jistě stačit. Konečně tak bude váš dříve trochu schizofrenní dům stylový uvnitř i zvenku.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist