Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

Ovlivňuje móda také šperky?

Módní trendy nás provází na každém kroku a rychle se mění. Nejvíce to vnímáme u oblečení, diktát módy se nevyhýbá ani bytovému designu, doplňkům a také šperkům. U kvalitních šperků se ale vyplatí vsadit spíše na nadčasový design.

Rodinné klenoty

Mnoho z nás má v rodinné šperkovnici prstýnek po babičce nebo náhrdelník od tety a chráníme tyto poklady jako oko v hlavě.

I dnes se v rodinách předávají šperky z generace na generaci a bez ohledu na jejich stáří je obdivují kdekoli, kam si je vezmeme. Módními trendy se tak můžeme nechat inspirovat, ale neměly by mít hlavní slovo v rozhodování při výběru šperku. Velmi oblíbené jsou šperky na míru, které se vyrábí přímo pro konkrétního člověka, aby podtrhly jeho osobnost a styl. Designové šperky sou vyrobené na zakázku přesně podle představ dané osoby. Šperkař vypracuje návrh, jak bude jedinečný designový šperk vypadat, aby měl pro svého nositele i osobní význam. Právě takové šperky je vhodné volit tak, aby byly nadčasové a daly se nosit ve všední den i slavnostní příležitost.

Kvalita a elegance

Nechat se inspirovat prací návrhářů je samozřejmě povoleno a třeba právě na přehlídkovém mole najdete něco, co vás osloví a zaujme. Každý rok má ve světě šperků své prvky, pro ten letošní jsou to honosné, barevné a kulaté šperky. Tato kombinace staví do popředí perly, které se netradičně kombinují s drahými kovy nebo dostávají moderní háv. Barvy můžeme vidět na všech typech šperků, od náramků a náušnic přes náhrdelníky až po zásnubní prsteny. Ať už zvolíte barvy neb se budete držet spíše klasiky, vždy bude na prvním místě elegance, precizní zpracování a kvalitní materiály. To jsou hlavní faktory, které odlišují šperky od levných napodobenin a bižuterie.

Nemusíme mít plnou truhlu prstenů a náhrdelníků, jako mívaly princezny. Stačí jeden opravdu kvalitní a elegantní šperk a můžeme vyrazit kamkoli jen chceme a vždy bude vypadat skvěle.

 

Zdroj foto: Esterstyl.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist