Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Oslavte Mezinárodní den žen s Atriem Flora

Udělejte radost ostatním nebo sobě a oslavte Mezinárodní den žen v Atriu Flora. Najdete zde spoustu tipů na vhodný dárek i příjemné potěšení. Ať už chcete potěšit samy sebe, nebo jinou ženu, s obchodním centrem neuděláte chybu.

Mezinárodní den žen je svátek, který připadá každý rok na 8. března. I když radost ženám je samozřejmě možné dělat kdykoli, třeba právě tato příležitost poskytne tu správnou motivaci pro potěšení.

V Atriu Flora naleznete spoustu prodejen, ve kterých můžete pořídit vhodné dárečky a pozornosti. Ať už budete chtít ke Dni žen darovat novou knihu, romantický kousek oblečení nebo třeba dlouho vyhlédnuté boty, v obchodním centru naleznete to pravé. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem, a proto vám jistě přijdou vhod i prodejny s exkluzivními dobrotami, které zahřejí u srdce.

A pokud byste si s výběrem konkrétního dárku nevěděli rady, můžete vsadit na jistotu v podobě dárkového poukazu nebo digitální dárkové karty. V takovém případě si obdarovaná může vybrat svůj vysněný dárek sama a vy můžete zůstat klidní, že jste nesáhli vedle.

Dárkové poukazy jsou ke koupi na recepci správy centra každý všední den od 10 do 16 hodin. Poukaz obdržíte ve fyzické podobě a určitě mu bude slušet pěkná obálka, do které vám jej vložíme. Hodnota poukazu může být ve výši 100, 500 nebo 1000 korun a na jeho vyčerpání je 12 měsíců od data pořízení. Poukaz lze vyčerpat pouze v plné výši najednou.

Pokud sháníte dárek na poslední chvíli nebo se jen nestíháte v centru stavit, můžete místo poukazu pořídit digitální dárkovou kartu. Objednat ji lze pohodlně on-line na webových stránkách Atria Flora a následně se v e-mailu dozvíte, jak kartu registrovat a využívat. Tuto digitální kartu je možné přidat do digitální peněženky, a mít ji tak neustále u sebe ve svém mobilním telefonu – tam je také možné kontrolovat zůstatek na kartě. Její platnost je stejně jako v případě dárkových poukazů 12 měsíců od objednání.

 
 

Informace o dárkových poukazech a digitálních kartách stejně jako o novinkách a provozu Atria Flora najdete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na Facebooku https://www.facebook.com/AtriumFlora.

 
 

Zdroj foto: Atrium Flora


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist