Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

Obrubníky dají tvar záhonům, a nejen to

Pokud si myslíte, že obrubníky patří pouze k chodníkům, potom jste na omylu, protože se velice často využívají také na zahradách. Oddělit trávník od záhonů můžete různými způsoby, přičemž jako praktické a estetické řešení se nabízí obrubníky. V následujících řádcích vám o nich prozradíme více informací.

Co si představíte, když se řekne obrubník? Dávno se nejedná o nevzhledný kus betonu. Výrobci si nechali na designu záležet a nabízí i obrubníky, které vypadají elegantně.

Investovat do obrubníků se vyplatí

V zahradách je nezbytné myslet nejen na zpevněné plochy, po nichž se můžete pohybovat, ale i na obrubníky. Zapomeňte však na klasické druhy, současný trh je mnohem rozmanitější. Zahradní obrubník vám ušetří i čas při údržbě. Vybrat si můžete z pestré škály rozměrů, provedení a materiálů. Stejně tak se jednotlivé varianty odlišují cenou. Ujasněte si tedy, kolik jste ochotni do takových obrubníků investovat.

Obrubník, který sluší každé zahradě

Nízká pořizovací cena je sice obrovské lákadlo, nicméně nemělo by se jednat o rozhodující faktor. Betonové obrubníky, které jsou extrémně levné, mají krátkou životnost, nebo pokulhávají po estetické stránce. Jestliže chcete docílit perfektního výsledku, investujte do kvalitních produktů. Pokud si netroufáte na instalaci obrubníků, svěřte práci do rukou profesionálů, kteří zajistí, aby byl trávník precizně oddělený od záhonů. Stejně tak docílíte toho, aby měly záhony takový tvar, jaký požadujete. Údržba a starání se o exteriér najednou bude jednodušší.

Specialistou na obrubníky je společnost Presbeton, která má v nabídce celou řadu doplňků a dělících prvků. Připraveny jsou nejen obrubníky, ale v portfoliu narazíte i na žlaby. Dále si můžete u společnosti Presbeton objednat venkovní dlažbu, architekturu, schodišťové prvky a fasádní systém.

Zdroj foto a video: Presbeton.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist