Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

Objevte nejlepší české hotely a penziony pro děti

Zábava pro děti, odpočinek pro rodiče a okolí plné tipů pro rodinné výlety. Takhle si představujeme perfektní rodinnou dovolenou. Hledání toho pravého hotelu pro děti ovšem může zabrat spoustu času. Usnadněte si plánování a vybírejte z největší české databáze ubytování a výletů pro rodiny s dětmi.

Zábava uvnitř i venku

Máte malé dítě? Doporučujeme vybrat hotel nebo penzion s dětským hřištěm i vnitřní hernou. Děti se zabaví na dlouhé chvíle a vy budete mít možnost si trochu odpočinout. Některé hotely mají pro děti opravdu úžasné herny. Možná budete trošku litovat, že vám není o mnoho let méně.


Zdroj: Hotel Kristián

Na dovolené milujeme dlouhé snídaně. Nemusíte nic připravovat, jen vstanete, převléknete se a už si pochutnáváte na míchaných vajíčkách, párečkách i nadýchaných lívancích s ovocem. S malými dětmi ale hotelová snídaňová realita vypadá poněkud jinak. Nakrmíte dítě, které se v restauraci po chvíli začne nudit, takže do sebe něco rychle hodíte a jdete pryč. Známe řešení - hotely a penziony, které mají dětský koutek přímo v restauraci.

Vybavení pro miminka

Je to úplně paradoxní. Čím menší dítě, tím víc potřebuje věcí. Vaše kufry praskají ve švech a při skládání do auta jste vděční za roky, kdy jste na mobilu hráli tetris? Vyberte si ubytování, které vám balení usnadní. Většina hotelů i penzionů vám půjčí dětskou postýlku a mnoho z nich má k dispozici i větší výběr vybavení pro miminka.

Ve filtru ubytování si zaškrtejte vybavení, které je pro vás a vaše dítě důležité a objevte hotely a penziony pro rodiny s dětmi, kde vám ho v rámci pobytu půjčí. Nabízí se vaničky, nočníky, jídelní židličky, wc stupátka, záslepky do zásuvek, elektronické chůvičky, knížky či hračky. Někde mají k zapůjčení dokonce i kočárek.


Zdroj: Penzion Permoník

Vyzkoušeli jste animační programy?

Animační programy pro děti jsou naprostý rodičovský luxus. V Česku je nabízí stále více hotelů i penzionů. O děti se postarají přátelské animátorky, budou si hrát, tvořit, kreslit nebo se třeba učit anglicky a vy zatím můžete na masáž nebo na skleničku do baru.

Hotely s bazénem

Odpočiňte si po celodenním výletu v bazénu, vířivce a sauně. Nebo si vyberte ubytování s aquparkem a užijte si pořádné vodní řádění. Vybírejte z hotelů s bazénem po celém Česku.


Zdroj: Amenity Resort Lipno

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist