Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

Módní vzory kuchyňských panelů

Kuchyňské panely jsou hitem posledních sezón. Není divu, tradiční nástěnné kachličky vyžadují pečlivou přípravu před aplikaci lepidla a mají velmi omezený design. V současnosti jsou kuchyňské panely ve velkých i malých kuchyních skutečným hitem. Proč zvolit skleněné panely namísto tradičních obkladů?

Tvrzené sklo – materiál budoucnosti

Skleněné panely z tvrzeného skla se snadno instalují, nevyžadují speciální přípravu stěny. Po instalaci počkejte 24 hodin, než lepidlo ztuhne. Ve srovnání s tradičními obklady stěn se snadněji udržují v čistotě – díky hladkému povrchu se prach, nečistoty a suché mastnoty snadno odstraňují vlhkým hadříkem s čisticím prostředkem. Tvrzené sklo je také odolné vůči vysokým a nízkým teplotám a mechanickému poškození. Je mnohem těžší poškodit část skleněného panelu než nástěnného obkladu. Skleněné panely mají také téměř nekonečný výběr vzorů a barev, takže je snadno přizpůsobíte výzdobě vaší kuchyně.

Trendy pro rok 2021

Jedním z trendů, který bude ještě aktuálnější v nynější sezóně, je trend návratu do přírody. Pod tímto názvem se skrývá mnoho prvků, ale především jde o vytvoření v interiéru vlastního zeleného prostoru, plného živých rostlin, květin a rostlinných motivů. Pokud máte velkou kuchyň, pak v ní najděte místo pro živé zelené listy. Celou kompozici obohatí skleněné panely s motivy listů, bambusových výhonků nebo květin, které vdechnou interiéru jarní a čerstvou energii.

Barvy země – pískově béžová, teplá hnědá a olivově zelená

Barvy země jsou nejnovějším trendem v dekoratérství, který se rázně prosadí v jarní/letní sezóně. Kromě béžového celkového vzhledu budou také v módě barvy, jako je teplá hnědá, mátově zelená, vínová, tmavě modrá a pískově béžová. Tyto barvy budou také zajímavým nápadem pro uspořádání kuchyně – kuchyňské panely s motivem pouštního písku nebo amazonské džungle prolomí všudypřítomnou bílou.

Boho stylizace – americká sedmdesátá léta

Boho styl zažil svůj rozkvět v roce 2019 a od té doby je na vrcholu nejpopulárnějších dekoratérských trendů. Boho stylizace jsou lehké, navazují na americká sedmdesátá léta, takže v nich nechybí krajkové makramé, dřevo a materiály, jako je proutí a ratan. Pokud je vaše kuchyň malá, můžete jí dodat lehkost výběrem kuchyňského panelu s grafikou ve stylu boho.

Loftové inspirace z newyorských činžáků nejen pro bohaté

Loftový styl, který má svůj původ v newyorských činžácích, si mnoho z vás zamilovalo. Nevšední kombinace dřeva a kovu, cihlové prvky v interiéru a tmavé barvy jsou rozhodně tím pravým návrhem pro velkou kuchyň. Do kuchyně v loftovém stylu se budou hodit kuchyňské panely s cihlovým motivem nebo v šedých barvách, např. šedo-černé ombré.

Při zařizování módní kuchyně využijte všechny možnosti jejího uspořádání. Kuchyňské panely na skle jich poskytují opravdu hodně.

Zdroj foto: Wallmuralia.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist