Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

L’Oréal věnuje 25 000 kosmetických přípravků zdravotním sestrám

L´Oréal slaví Mezinárodní den sester oceněním práce zdravotních sester v České republice, Maďarsku a na Slovensku. Společnost rozdá 6 400 děkovných tašek L'ORÉAL s více než 25 000 kosmetickými přípravky sestrám ve 12 nemocnicích v těchto zemích.

Mezinárodní den sester každoročně slavíme 12. května a připomínáme si tak narození významné anglické ošetřovatelky Florence Nightingale a zakladatelky povolání zdravotní sestry. Letos uplyne 200 let od jejího narození. V tento den si připomínáme a zdůrazňujeme snahu, píli a odhodlání zdravotních sester po celém světě.

Práce v tomto oboru je nesmírně náročná a za současné situace si ještě více uvědomujeme význam a důležitost jejich pomoci druhým v první linii. Společnost L'Oréal se na počest tohoto výjimečného dne rozhodla podpořit zdravotní sestry v České republice, Maďarsku a na Slovensku. Dvanácti nemocnicím v těchto zemích věnuje 6400 kosmetických tašek s více než 25 000 produkty. V České republice a na Slovensku se jedná o nemocnice: FN u Svaté Anny v Brně, FN Hradec Králové, Nemocnice Na Bulovce v Praze, FN v Motole v Praze, Pardubická nemocnice a FN Plzeň, Univerzitní Nemocnice Bratislava, FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica, Univerzitní nemocnice Luise Pasteura Košice.

Děkovné tašky L´Oréal obsahují mix pečujících přípravků od osmi různých značek skupiny L´Oréal (L'Oréal Professionnel, L’Oréal Paris, Vichy, La Roche-Posay, Kiehl's, Lancôme, Urban Decay a Biotherm).

Brigitte Streller, generální ředitelka L'Oréal Česká republika, Maďarsko a Slovensko, říká:

„Chceme vyjádřit vděčnost a poděkovat všem zdravotním sestrám v našich zemích. Jsou tady pro nás každý den, ale 12. květen patří pouze jim. Jsem ráda, že můžeme tento den učinit zvláštním pro 6 400 z nich. Tímto způsobem se dnes my staráme o ně. “

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist