Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

Léto venku – tašky a jiné kousky na piknik i dovolenou

Taky rádi trávíte co nejvíc dnů od jara do podzimu někde venku? Ať už vyrazíte k vodě, na piknik v parku nebo na procházku prosluněnými ulicemi, nezapomeňte na stylové a praktické doplňky. Máme pro vás několik tipů na velké tašky, lehké batůžky i sáčky na víno, bez kterých se žádný piknik neobejde

Jedna taška, mnoho funkcí. Tak by se dal shrnout popisek k univerzální tašce SYDNEY BAG. Ideální k vodě, na trh i na procházku po městě, což je přesně to, co od kabelky na dovolené potřebujete. Je z pratelného papíru s originálním prostorovým motivem. Uši jsou z pevné bavlny s madly z pratelného papíru, takže je taška 100% veganská.

Cena na Uashmama.sk: 3 085 Kč, rozměry: 40 x 30 x 35 cm

 

Dalším kouskem z řad praktických velkých tašek je GIULIA DADA. Tento kousek z pratelného papíru je inspirovaný dadaismem. Papír je v tomto případě ručně pomalovaný jemným geometrickým motivem v odstínech hnědé. 

Cena na Uashmama.sk: 2 567 Kč, rozměry: 23 x 33 x 30 cm

 

Elegantní taška, ze které přímo dýchá italský styl. To je prostorná kabelka TOTTY. Je z pevného pratelného papíru impregnovaného voskem pro zlepšení voděodolnosti. Uvnitř je kapsička na zip, uši jsou vyrobené z kvalitní kůže. 

Cena na Uashmama.sk: 2 463 Kč

  

Pro koho nejsou velké tašky, ti ocení lehký batůžek na záda CAPRI. Batoh je velmi prostorný, a tak se hodí na sport, na pláž, i na každodenní nošení. Jednoduché pytle na šňůrky z módy nikdy nevyjdou, a tak se nemusíte bát, že by vám na dovolené chyběl styl.

Cena na Uashmama.sk:2 307 Kč, rozměry: 21 x 21 x 48 cm

Ikonickou taškou UASHMAMA je taška CARRY ONE CARRY TWO. Tvarem odkazuje ke klasickému papírovému pytli doplněnému o jedno či dvě uši z pevné bavlny. Taška se vyrábí ve dvou velikostech a mnoha barevných variantách. Malá unese až 3 kg, velká až 5 kg. 

Cena na Uashmama.sk: od 1270Kč, rozměry: od 17 x 17 x 46 cm


Bez lahve dobrého vína se žádný pořádný piknik ani grilování neobejde. Slušet jí to bude ve stylovém sáčku s koženým uchem určeným přímo na jednu lahev něčeho dobrého. Ideální jako dárek pro hostitelku.  

Cena na Uashmama.sk489Kč, rozměry: 9 x 10 x 27 cm

Potrpíte si na detaily nejen u sebe ale i u svého pejska? UASHMAMA má nově kolekci PET, ve které najdete obojky a vodítka vyrobená jak jinak než z pratelného papíru. Když si dáte záležet, bude vám pejsek ladit s vaší kabelkou.

Cena na dotaz na Uashmama.sk

Kde koupíte?

Online na www.uashmama.sk. Ceny jsou uvedené v korunách a poštovné do ČR je jen 134Kč. Při větší objednávce je poštovné zcela zdarma. Část kolekce najdete také na různých prodejních místech v ČR.

O značce Uashmama

Uashmama (vyslovujte jako anglické "washmama") je italská rodinná značka, která šije sáčky, kabelky, batohy a jiné doplňkyz originálního materiálu - pratelného papíru. 

O pratelném papíru

Papír se skládá z 98 % celulózy a 2 - 3 % latexu. Značka Uashmama ho vyrábí v Toskánsku tradiční řemeslnou metodou výhradně z odpadového dřeva, nikoli z odlesňování. Její produkty jsou díky tomu šetrné k přírodě. Pratelný papír vypadá na pohled jako kůže a na dotek je měkký a poddajný jako textil. Je odolný, pevný, ale příjemně lehký. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist