Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Leden ve Starbucks patří rostlinám a přírodě

Nový rok přináší nové začátky! Vyzkoušejte i vy něco nového a ochutnejte ve Starbucks speciality připravené pouze z rostlinných surovin. Zimní nabídka je jich plná!

Není vám lhostejná budoucnost naší planety? Potraviny rostlinného původu jsou z hlediska uhlíkové stopy a dopadu na životní prostředí výrazně příznivější než potraviny původu živočišného. Leden jsme proto v kavárnách Starbucks zasvětili rostlinným dobrotám. Vyhlašujeme Veganuary, měsíc věnovaný rostlinným specialitám a zdraví naší planety!

Rostlinné alternativy mléka tentokrát přicházejí v mimořádně atraktivní podobě ovesného latté, které si můžete dopřát hned ve třech variantách. Strawberry & Vanilla Oat Latte kombinuje kávu se ovocnou chutí jahod, jemnými tóny vanilky a bohatou porcí sametové pěny s růžovým jahodovým toppingem. Nastartuje váš den pořádnou dávkou svěžesti!

Honey & Hazelnut Oat Latte představuje nebeské spojení květové sladkosti medu a zemité chuti lískových oříšků, nechybí nadýchaná pěna a zlatý medový posyp. Trojici doplňuje Dark Cocoa & Orange Latte, rafinované prolnutí bohatých tónů tmavé čokolády a pikantního pomeranče, ozdobené lahodnou pěnou a čokoládovo-pomerančovým toppingem.

Základem všech tří variant je světle pražená káva Starbucks Blonde Roast s přirozeně sladkým nádechem a něžnými citrusovými tóny. Právě tato káva vytváří dokonalou harmonii s jemnou chutí ovesného nápoje. A proč zrovna oves? Ze všech alternativ mléka má nejneutrálnější chuť, která nesoupeří s chutí kávy a je proto nejvhodnějším doplňkem teplých i studených kávových nápojů. Ze všech alternativ je zároveň nejšetrnější k životnímu prostředí, ať už jde o pěstování či zpracování. Nemyslíte, že právě teď je vhodný čas rozšířit své chuťové obzory?

Ovesné latte ale není jedinou rostlinnou hvězdou, kterou ve Starbucks najdete. Veganské speciality najdete i mezi snacky, které zasytí bez pocitu těžkosti. Dáváte-li přednost slaným dobrotám, určitě ochutnejte Sendvič s veganskými nudličkami & rukolou. Pro milovníky sladkého jsou připraveny veganské croissanty s malinovou nebo pomerančovou náplní a veganský jablečný koláč.

Rostlinné alternativy jídel i nápojů na vás čekají v každé kavárně Starbucks, neboť omezení živočišných produktů je jedním k důležitých kroků k udržitelné budoucnosti. Všechny oblíbené kávové nápoje si můžete objednat s rostlinnou alternativou mléka, ať už z důvodu zdravotního, či ekologického. I proto český projekt Rostlinně.cz vyhlásil Starbucks kavárnou s nejlepší dostupností rostlinných produktů.

Až příště zavítáte do Starbucks, odhodlejte se vyzkoušet něco nového! Nechte si svůj oblíbený nápoj připravit s jednou z mléčných alternativ. Doplňte ho veganským sendvičem či croissantem, a užívejte si skvělou chuť i lehkost rostlinné kuchyně.

 

Zdroj foto: Starbucks

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist