Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Křeslo by mělo být v první řadě pohodlné

Obývací pokoje byly odjakživa středobodem každé domácnosti a dnes to není samozřejmě jinak. Tradičně vybavený obývák disponuje nejen obývací stěnou, konferenčním stolkem a televizí, ale samozřejmě i sedací soupravou.

I přesto, že se v posledních letech začínají čím dál více prosazovat sedací pytle, klasickou pohovku a křesla stále preferuje naprostá většina rodin.

Křeslo by mělo být v první řadě pohodlné

Je design důležitý?

Vzhled křesel do obývacího pokoje může být pro někoho podružný, pro jiného se jedná o zásadní věc. Jako vždy je pravda někde uprostřed.

Rozhodně se nedoporučuje upřednostňovat vizuální vlastnosti před praktičností, notabene technickou kvalitou. Konec konců, k čemu vám budou křesílka se super vzhledem, když se na nich nebudete cítit dostatečně komfortně. Pohodlí je základ, na to nezapomínejte. A k němu velkou měrou přispívá nejen design, ale rovněž i materiál použitý pro čalounění.

Křeslo by mělo být v první řadě pohodlné

Který materiál je nejlepší?

Většina lidí preferuje látkové pohovky. Jsou hezké, látky nedřou kůži a dají se často sehnat za poměrně dobrou cenu. Nicméně se v takovýchto soupravách rádi usazují různí cizopasníci v čele s roztoči. V případě, že máte doma alergika, není látka zrovna nejlepší volba. Leda byste ve velmi krátkých intervalech sedačky důkladně vysávali. Ani to však není příliš efektivní řešení.

Úplným opakem jsou sedací soupravy potažené koženkou, či dokonce kůží. V těchto materiálech se rozhodně žádní roztoči shromažďovat nemohou. Koženkové verze se navíc dají obvykle koupit v mnoha barevných variantách, takže nemusíte vybírat pouze z černé a hnědé. Nicméně ani tyto materiály nejsou úplně dokonalé. V letních měsících se můžete ke kožené sedačce docela snadno přilepit, což nepůsobí příliš esteticky a nejde ani o nic příjemného.

Křeslo by mělo být v první řadě pohodlné

Kde nakupovat

Vybavit obývací pokoj vhodnou sedací soupravou je často běh na dlouhou trať, během kterého je nezbytné zvážit celou řadu možností.

Dost by vám v rozhodování mohl pomoci server inhaus.cz, kde naleznete přehledně srovnané nabídky křesel, ale i jiných doplňků do domácnosti, pocházejících z různých e-shopů naší vlasti.

Křeslo by mělo být v první řadě pohodlné

Zdroj foto: Inhaus.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist