Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Koncert Společně & Vánočně v Lucerně

Dvě světové hvězdy na jednom pódiu – operní diva Dagmar Pecková a kytarista a skladatel Štěpán Rak vystoupí už za týden v pražské Lucerně. Odehrají společně tři unikátní vánoční koncerty 19., 20. a 21. prosince 2016. Jeden z vrcholných zážitků předvánoční koncertní sezóny v Praze utvoří společně také řada zajímavých hostů a vybraný repertoár.

Koncerty začnou vždy v 19 hodin. Obě osobnosti české hudby představí vánoční písně i slavné hudební kompozice. Hosté koncertu mohou podle světové mezzosopranistky Dagmar Peckové očekávat důstojnou a bombastickou oslavu Vánoc:

Samozřejmě, že máme se Štěpánem Rakem úchvatné společné číslo, a to je známá píseň ´Chtíc, aby spal´ českého barokního skladatele Adama Michny z Otradovic. Také připravujeme pásmo tradičních vánočních koled pro komorní orchestr, zpěv a kytarová sól. Také se objevím na pódiu Lucerny s orchestrem Barocco sempre giovane a spolu uvedeme ryze vánoční, svým způsobem populární, sakrální opusy jako Agnus Dei, Panis Angelicus, Ave Maria, nebo Veni, veni Emmanuel tentokrát v aranžích Lukáše Sommera,“ říká Dagmar Pecková.

Všechny tři večery je program citlivě připravený tak, aby zazněla sólová kytara, recitace, mluvené slovo, kvartetní hra, komorní orchestr i sólový zpěv. Cílem je udržet posluchače v napětí až do konce. Kytarista Štěpán Rak zahraje mimo jiné části ze své svity Cesta do pohádky a Píseň pro biblického krále Davida.

Pokud jde o společné vystoupení s Dagmar Peckovou, chci říci především to, že tím se mi splnil jeden z mých velkých snů. Jsem rád, že se to nakonec stalo skutečností. Naše společná produkce bude opravdu vánoční,“ upřesňuje Štěpán Rak.

Večery plné překvapení a zajímavých hostů

Mezi významnými hosty, kteří během večera vystoupí, patří herečka Hana Maciuchová, herečka Barbora Hrzánová, kytarista a písničkář Jan-Matěj Rak, komorní soubor Barocco Sempre Giovane a Wihanovo kvarteto. Koncertem provede herec Alfred Strejček.

Poslední vstupenky koupíte v odkazu: Ticketpro

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist