Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

Koberce Bytema zútulní váš domov od podlahy

Textilie na podlaze prostor nejen krásně zahřejí, ale též působí jako dekorativní prvek, jenž podtrhne celkové ladění pokoje. Z toho důvodu bychom je neměli vybírat jen podle aktuální nálady, ale s ohledem na ostatní dekorace a styl interiéru. Dobře zkombinovat barvy a vzory je vskutku umění.

Koberce Bytema zútulní váš domov od podlahy

Nenechte se ovlivnit pouze módními trendy

Aby nám vybrané koberce dlouho sloužily a hned se neokoukaly, měli bychom si na začátku ujasnit, co od nich očekáváme. Mají totiž řadu praktických funkcí, mezi něž patří termoizolační vlastnosti a vytvoření útulné atmosféry domova. Huňaté koberce nejen, že dobře vypadají, ale též se na nich skvěle lenoší. Do každé místnosti tak vybíráme jiné provedení koberce, neboť při jeho pořízení zohledňujeme také fakt, jak snadno se bude udržovat.

Na výrazně frekventovaná místa, jako jsou předsíň nebo chodba, volíme koberec s nízkým vlasem, neboť má hlavně zabránit roznášení špíny po bytě. Do obývacího pokoje či ložnice si můžeme dopřát zmiňovaný koberec s vyšším vlasem, který můžeme znát pod pojmem shaggy.

Koberce Bytema zútulní váš domov od podlahy

Dejte domovu nový impulz

Nechcete-li se vzdát osvědčené dlažby, plovoucí nebo vinylové podlahy, vsaďte na kusové koberce v nejrůznějších formátech. Mají různá provedení – orientální styl, shaggy, luxusní vlna nebo jsou k dostání jako tkané koberečky. Ty jsou velmi oblíbené jako venkovní koberce, které zútulní prostor na terase či balkonu. Jedná se o speciální typ zátěžových koberců, jež odolají častému pochozu, slunečním paprskům i dešti.

Co se týče interiéru, pokud nepořizujete velkoformátové koberce metráž, které lze měnit vždy jednou za několik let, kusový koberec představuje velmi výhodné ekonomické řešení, jak změnit vzhled pokoje během okamžiku. Malé koberečky se vám vejdou téměř všude. Velmi dobře se vyjímají před postelí, kde vám měkkým a hřejivým došlapem zpříjemní ráno.

Koberce Bytema zútulní váš domov od podlahy

Zdroj foto: Bytema.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist