Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Kam vyrazit v Praze za zážitky?

Praha okouzlí snad každého návštěvníka. Ne nadarmo patří k nejkrásnějším městům v Evropě. Historické centrum města je plné nejrůznějších památek a zajímavých míst. Praha samozřejmě není jen o historii. Odehrává se tu velmi mnoho kulturních i společenských akcí, které oslovují nejen místní návštěvníky, ale rovněž i řadu turistů. Praha má zkrátka každému co nabídnout, stačí si jen vybrat.

Praha nabízí svým návštěvníkům nepřeberné možnosti vyžití. Můžete navštívit kina, divadla, výstavy či různé trhy. Zaujmou vás zajisté i nevšední muzea, která naleznete především v centru města. Tím ale výčet zdaleka nekončí. Na své si přijdou milovníci gastronomie, umění i relaxace. Nesmíme zapomenout ani na to, že Praha žije v noci a rozhodně tak nesmí chybět nejrůznější párty a hudební akce.

Tipy na akce v Praze na jednom místě

Pokud si nejste jisti, kam přesně se vydat, nejjednodušším řešení je najít si nějaké ty tipy na akce v Praze. Vše budete mít přehledně zobrazeno na jednom místě a můžete si vybrat tu nejlepší akci, ať už kulturní či společenskou. V Praze je každopádně nespočet míst, které stojí za to navštívit. Praha je svým způsobem života velmi specifická a zábava vás tam čeká prakticky na každém rohu. Ta nejoblíbenější pražská místa jsou vesměs situována v centru města a vše tak můžete mít v docházkové vzdálenosti.

Na výlet do Prahy s celou rodinou

Na výlet do Prahy můžete vyrazit i s celou rodinou. Na své si zde přijde každý člen bez ohledu na věk. Vhodný program tak najdete pro celou rodinu a užijete si společně strávené odpoledne. Kam jít v Praze s dětmi? Můžete navštívit například zoologickou zahradu či některý z aquaparků. Rozhodně nevynechejte ani známá muzea či kulturní památky, které jsou dominantou Prahy. Děti může zaujmout například i výlet lodí po Vltavě. Ať už vyberete program jakýkoliv, věřte, že si společný výlet skutečně vychutnáte.

Zdroj obrázků: monticello / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist