Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_16393

Jak zhubnout do svatebních šatů

Přichází váš velký den D a vy máte pár kg navíc? Šaty nedopnete a očekávání celé rodiny vám probodává svědomí? Vyčítáte si každou svačinku a kousky jídla navíc na přilepšenou. Opakovala jste si to i předtím, ale v lednici bylo tolik dobrot, kterým se nedalo odolat. Řešení je více než jednoduché a ani se nějak moc nezapotíte. Nebojte se, všechno stihnete. Cíl je shodit přebytečná kila a termín se blíží.  

Začněte tím, že se zastavíte, zamyslíte a uberete plyn. Nejdříve je potřeba vyházet špatné potraviny a nahradit je potravinami, které patří do keto diety, tedy těch, které vám opravdu pomohou. Ano, právě keto dieta zachránila nejednu nevěstu a pomohla jí zapnout úzké svatební šaty a dojít k oltáři říct si své zasloužené ano.

Keto dieta – Proteinové grissini – KetoDiet.cz

Co je keto jídelníček a jak dál?

Keto jídelníček jsou jednoduše hotová jídla, tyčinky, proteinové nápoje, snacky, dezerty atd. Základem je výpočet BMI. Podle toho se zjistí, jaký úbytek je dobrý přiřadit k vašemu vytouženému cíli a jak postupovat. Jestli zvolit plán pro nízkou váhu, střední nebo vysokou. Odbornice být nemusíme. Nejlepší výživoví poradci již dávno přesně změřili a spočítali, co a jak jíst, aby vaše váha šla dolů. Díky tomu sestavili plán, zvaný keto dieta, který opravdu funguje. Je to tedy opravdu snadné. V propočtech vychází dieta jako kvalitní a výhodné řešení pro všechny typy nadváhy. Za pár měsíců dokážete velmi snadno dojít ke svému cíli. Představte si ty nádherné fotografie, co budete mít v rodinném albu. Váš den bude zaznamenán přesně tak, jak jste si představovala. Krásná a štíhlá nevěsta, dobře stavěný ženich a celá rodina okolo. Perfektní fotoalbum plné vzpomínek.

Váš partner se nemůže dočkat, jak ohromí celou rodinu, až bude stát před oltářem právě s vámi. Zjistila jste ale, že i on má nějaký ten faldík navíc také? Ano, keto dieta je vhodná i pro muže. A navíc, pokud budete na dietu oba v jedné domácnosti, budete se podporovat, vzájemně si fandit, ale také se hlídat, půjde vám to ještě snadněji. Poštou dostanete balík dle vašeho zvoleného dietního plánu. Potom, co vše ochutnáte, tak si jen dokoupíte to, co bylo opravdu nejlepší a váš cíl vás nemine. Užijete si svůj slavný den.

Keto dieta – Proteinová polévka s nudlemi – KetoDiet.cz 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist