Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

Jak vybrat ideální zásnubní prsten? Pomůžeme vám

Zásnuby bývají velikou událostí jak pro ženu, tak samozřejmě i pro muže. S tímto okamžikem se pojí celá řada starostí počínaje správným načasováním, výběrem vhodného místa až po to nejdůležitější - nákup zásnubního prstýnku. My se dnes zaměříme právě na prsteny a podáme vám pomocnou ruku.

Prstýnek musí padnout

Jistě toužíte po tom, aby zásnuby proběhly naprosto bez chybičky a vše šlo hladce jako v romantickém filmu. Aby tomu tak ve skutečnosti bylo, musíte mít jistotu, že onen prsten vaší milované partnerce padne jako ulitý. Samozřejmě, pokud by přeci jen neseděl, dá se vyměnit/upravit jeho velikost, ale to kouzlo okamžiku, kdy si žena se zamilovaným pohledem poprvé zkouší vytoužený prsten, už nikdy nezopakujete, a taková drobnost by jej mohla dost narušit.

Jak tedy zjistit správnou velikost, aniž by partnerka odhalila vaše plány? Ideální je zavítat do její šperkovnice a rozměr zjistit podle nějakého jiného prstýnku, co vlastní. Když to nevyjde, zariskujte a až vaše drahá polovička tvrdě usne, zjistěte rozměr jejího prsteníčku pomocí provázku. Rozhodně se vyhněte tzv. "střílení naslepo" a snažte se pro získání správného rozměru udělat maximum.

Vzhled je důležitý

Jistě vás taktéž tíží i otázka, jak by měl ideální zásnubní prsten vypadat. Zde nejde dát jednoznačnou odpověď, avšak existují jistá pravidla, kterých je dobré se držet. Jako první se zaměřte na samotný materiál. Žena preferující zlato rozhodně stříbrný prsten příliš neocení a naopak. Mimo to by vaší partnerce mohlo být líto, že ani nevíte, jaký kov běžně nosí. Důkladně si tedy prohlédněte její stávající šperky, a to nejen prstýnky.

Až budete mít jasno ohledně vhodného kovu, zaměřte se čistě na design šperku. I v tomto případě vám velmi pomůže nahlédnout do soukromé sbírky vaší milované, protože vám může dost napovědět. Nachází se v ní spíše minimalistické a jednoduché kousky, anebo je plná výstředních šperků, které křičí svojí originalitou? Má raději masivní kousky nebo spíše ty decentní a nenápadné?

Nikdy zbytečně nešetřete

Jako poslední radu je třeba zmínit, že na zásnubním prstenu byste nikdy neměli příliš šetřit. Zapomeňte na šperky pochybného původu za podezřele nízkou cenu, ale raději investujte do kvality. Líbí se vám například diamanty? Rozhodně byste měli pátrat po jejich původu a hledat pouze zásnubní prsteny obsahující diamanty z bezpečných zdrojů. Jestliže vás zajímá, kdo takové šperky prodává, poradíme vám.

Velký výběr jedinečných zásnubních prstenů nabízí společnost SAVICKI.cz, která si velmi zakládá na kvalitě a tradici jednotlivých kousků. Při výrobě používají speciální bezešvou technologii a všechny jejich šperky se mohou pyšnit celou řadou certifikátů o kvalitě.

Zdroj foto: Savicki.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist