Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Jak si sestavit pánský šatník? Držte se několika snadných zásad

Oblečení většinou řeší pouze ženy, ale pravdou je, že i pánský šatník si zaslouží stejně takovou pozornost. Na oblečení totiž záleží a je vhodné, aby se i muž uměl hezky a pohodlně oblékat. Jeho šatník by se měl skládat z kousků, které se dají snadno kombinovat a poskytují svému uživateli komfort. Co by v pánském šatníku rozhodně nemělo chybět?

Najděte svůj styl

Každý muž je jiný, má jinou práci, koníčky i preference. Proto se nejdříve snažte dát šatníku jednotný styl. Může to být styl sportovní, elegantní nebo ovlivněný hudebním stylem. Je potřeba jednotlivé kousky přizpůsobit také zálibám, práci a praktickému využití.

Spodní prádlo

To je základ, který nesmí chybět v žádném šatníku. Není snad třeba opakovat, že spodní prádlo by mělo být pohodlné, prodyšné, z kvalitního materiálu a dobře střižené, aby nikde netlačilo a příjemně se nosilo.

Slaďte opasek a boty

Pokud například do práce nosíte obleky, vyplatí se zaměřit se na to, abyste měli několik párů sladěných bot a opasků. Vsaďte na kvalitní koženou obuv, která vám vydrží. To samé platí pro opasek. Uvidíte, že se vyplatí do těchto kousků investovat i větší peníze, protože to poznáte na výdrži i komfortu.

Džíny

V pánském šatníku nesmí chybět ani nestárnoucí džíny. Vyberte si hned několik různých odstínů, které se hodí na různé příležitosti. Na procházku s přáteli nebo na letní grilovací party se hodí světle modrá nebo bílá, do společnosti bude zase lepší zvolit tmavší odstíny.

Trička košile

Kromě množství triček by v šatníku neměly chybět také polo košile a klasické košile. Nezbytných je pár bílých košilí, několik černých a zbytek je na uvážení nositele. Není třeba se bát barev, ale vždy je třeba košile volit s ohledem na věk a na příležitost. Moderní jsou dnes košile se vzory, s originálním límečkem, nebo s moderními nášivkami.

Vlněný svetr

Na zimu nesmí v šatníku chybět kvalitní pletený svetr, který může být i na zapínání. Většině pánů budou slušet i široké límce, konkrétní vzor či odstín je třeba ladit tak, aby zapadal do zbytku šatníku. Platí však, že k podzimu se hodí přírodní barvy, na zimu zase zabodujete s tlumenějšími a tmavšími odstíny modré, zelené či šedé.

Zdroj obrázků: glamour / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist