Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Jak rychle zhubnout? Fitness doplňky pro ženy usnadní cestu k vysněné postavě

Dobře vypadat si přeje téměř každý. A zejména pro ženy je vzhled velice důležitý. Nejen proto, že udržet si půvab do co nejvyššího věku je trendem dnešní doby; drtivá většina příslušnic něžného pohlaví má potřebu pečovat o sebe a dbát na svůj zevnějšek zakódovanou v genech. To koneckonců dobře vědí všichni módní návrháři, výrobci oblečení, doplňků a kosmetiky, kadeřníci, fitness trenéři i plastičtí chirurgové. Ale přestože je dnes k dispozici široká škála možností, jak pomoci přírodě a opravit opravdové nebo jen domnělé chyby, kterých se dopustila, neexistují žádné samospásné metody nebo kouzelné přípravky, které by zvládly jako mávnutím proutku vyčarovat dokonalou postavu a zaručit, že si ji její majitelka dlouhodobě udrží.

Počet lidí s nadváhou vzrůstá. Na vině je nedostatek pohybu i nadměrný příjem potravy

V dnešní době žije drtivá populace vyspělého světa v pohodlí, o jakém se předchozím generacím ani nesnilo. Velkou část práce vykonávají stroje a zdaleka se to netýká jen výroby. I v domácnostech se stále vedle automatických praček se sušičkami objevují robotické vysavače a další technologické novinky, které usnadňují život a zbavují své majitele nutnosti vykonávat fyzickou práci. Řada lidí má sedavé zaměstnání a po příchodu domů zapne počítač nebo televizi. Dokonce ani děti si dnes zdaleka nehrají venku tolik jako před lety. Vzrůstá i počet těch, kteří nakupují přes internet. A zdaleka už se nejedná jen o elektroniku a průmyslové zboží; mnozí volí tuto pohodlnou cestu i při objednávání potravin. A epidemie koronaviru, jež v mnohých vyvolává obavy z pohybu mezi lidmi a je spojena s mnoha omezujícími opatřeními, tyto návyky ještě upevnila. Nuda pramenící z nedostatku možností společenského vyžití navíc nezřídka vede k přejídání. Populace tloustne. A obezita není výjimkou ani u dětí.

Nadbytečná kila dokáží pořádně znepříjemnit život. A nepříznivě ovlivňují zdraví i psychiku

Silná nadváha bývá příčinou celé řady závažných zdravotních problémů a dokáže výrazně zhoršit průběh i zcela banálních onemocnění. Navíc se jedná i o estetický problém, v kurzu je vypadat mladě a fit. Obzvláště ženy často propadají zoufalství ve chvíli, kdy najdou ve skříni oblíbený kousek oblečení, do kterého se již nevejdou. A dalším zase kazí radost z léta pomyšlení na to, že se budou muset ukázat na veřejnosti v plavkách. Jakmile se začne v hlavě ozývat hlásek, který volá: „Chci zhubnout!“ a BMI vystoupalo nad normální hodnotu, je čas jednat. A stejně tomu je i v případě, kdy se na problematických partiích tvoří tukové polštáře.

Jak rychle zhubnout bez jojo efektu a negativních dopadů na zdraví?

Snížit váhu a zpevnit tělo obvykle není snadné. A přísné diety z dlouhodobého hlediska nefungují. Důležitý samozřejmě je pohyb a zdravá vyvážená strava. Nicméně někdy se ani při opravdu svědomitém přístupu kýžený efekt nedostavuje dostatečně rychle, případně se v určité fázi hubnutí zcela zastaví. A navíc kdo by nechtěl celý proces alespoň trochu urychlit? Je zcela přirozené, že se většina žen nemůže dočkat chvíle, kdy konečně znovu oblékne třeba i o několik velikostí menší džíny a při pohledu do zrcadla se bude cítit jako naprostá hvězda. Naštěstí tu je cesta, jak rychle zhubnout. Pomohou fitness doplňky stravy. Jaké pořídit?

  • Spalovače tuků urychlují metabolismus, který se s přibývajícími léty zpomaluje. Podporují i výkonnost a postarají se, aby energie vydržela po celý den i při fyzické aktivitě.
  • Detoxikační přípravky pomáhají organismu zbavit se škodlivých látek. Velice účinná je například řasa chlorella.
  • Proteinové nápoje a další potraviny zase doplňují bílkoviny. Ty jsou nezbytné pro budování svalové hmoty a jejich konzumace je důležitá pro všechny, kteří aktivně sportují. A dostatek je bílkovin nutný i pro efektivní spalování tuků.

 

Zdroj foto: Glamurfit.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist