Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Jak na rozšířené póry?

Nejde o zdravotní problém, spíše se jedná o kožní potíže. Rozšířené póry hyzdí pleť a umožňují vznik pupínků nebo černých teček, které si jistě nepřejeme. Jak se jich zbavit?

Proč vznikají rozšířené póry?

Mastná nebo smíšená pleť. Pokud je máte, jistě víte, že právě vy se musíte potýkat s rozšířenými póry. Viditelnější otvory v kůži jsou náchylnější na přijímání nejen vzduchu, ale i nečistot. Do těchto míst se zanáší prach, který oxiduje, a vznikají právě černé tečky. Nečistoty pak ale způsobují i akné, případně další kožní potíže. Rozšířené póry tedy otevírají pleť nejen k tomu dobrému, ale i tomu špatnému. Určitě není na škodu, když jsou póry větší, aby pokožka snáze přijímala blahodárné látky z masek, sér či krémů. Toho dosáhnete například napařováním. Pak by se ale póry měly stáhnout a uzamknout pokožku, aby se neznečišťovala.

Přípravek Revolution Skincare 10% Niacinamide + 1% Zinc

Je spousta látek, které dokážou póry stáhnout. Jedním z nich je zinek, ideální prostředek pro problematickou pleť. Jej obsahuje například sérum na rozšířené póry Revolution Skincare 10% Niacinamide + 1% Zinc. Tento přípravek je optimální pro péči o mastnou pleť se sklonem k nedokonalostem. Sérum umí zklidnit a čistit pleť, mírní projevy akné, reguluje tvorbu kožního mazu a právě minimalizuje viditelnost pórů. Zároveň je i prevencí přetížení a poškození pleti. Tento produkt je i veganský, lze jej použít jako podkladovou bázi pod make-up. Oproti jiným přípravkům i tak pokožka dýchá, protože neobsahuje ropné deriváty a oleje, je bez parfemace, lepku a alkoholu. Po jeho použití bude pokožka krásně vyhlazená, sjednocená a rozzářená. Snadněji se bude líčit, ovšem i bez použití make-upu bude vypadat svěží, mladistvá a zdravá. Vsaďte proto na zinek, který vyřeší poměrně komplikovaný problém s pletí.

Zdroj foto: Notino.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist