Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Inspirujte se třemi tipy na vinylovou podlahu ve vzhledu jako za starých časů

Hledáte novou podlahu, která by skvěle ladila k interiéru inspirovanému starými časy? Vinylové podlahy se hodí pro použití v retro či vintage stylu a okouzlí vás i svými specifickými vlastnostmi. Pojďte si přečíst něco více o konkrétních modelech a třeba právě zde najdete inspiraci pro podlahu do bytu.

Vinylová podlaha se na první pohled podobá dřevu a má i další výhody

Je až překvapivé, jak věrně může vinylová podlaha imitovat dřevěnou. Moderní varianty podlah jsou vyvedeny do takové dokonalosti, že mají letokruhy, suky a typické dřevěné žilkování. Přesto, že vinyl může vypadat velmi podobně dřevu, jeho předností je několik vlastností usnadňujících údržbu.

Vinylová podlaha vyniká tvarovou i barevnou stálostí, kdy ani po letech neztrácí nic ze svého půvabu. V rámci údržby stačí obyčejné stírání a není nutná žádná speciální údržba. Dřevěnou podlahu si do koupelny a do kuchyně určitě nedáte, ale podlahovou krytinu z vinylu klidně, protože je odolná proti vodě a plísním. Výhodná je také odolnost proti poškození a poškrábání. Vinyl dobře vede teplo, takže jde o vhodnou variantu v případě, že máte podlahové topení.

Jaké jsou specifické vlastnosti podlah Designflooring Art Select?

Vinylové podlahy najdou své využití všude. V domácnosti i kanceláři. K dispozici jsou totiž varianty z jednotlivých vinylovýchdílců, ale i verze smotané do vinylových rolí vhodnýchpro větší prostory. Výjimečné jsou také téměř nekonečné možnosti designů. Velmi oblíbené jsou imitace dřeva, ale své využití najdou i jednobarevné či jinak jemně vzorované varianty.

Předností kolekce Art Select je cit pro detail při tvorbě efektního designu. Věrné kopie kamenných či dřevěných podlah v mnoha odstínech potěší všechny, kteří chtějí přizpůsobit svůj interiér k naprosté dokonalosti.

3 tipy na vinylové podlahy do klasicky laděných interiérů

V klasickém, retro či vintage interiéru oceníte jednoduchost a přímost dřevěného vzhledu. Díky věrnému designovému zpracování si zároveň můžete užít i výhod vinylových podlah. Přinášíme vám tři tipy na stylové modely.

Model vinylové podlahy Parquet Russet Oak připomíná originálně skládané dubové parkety. Jde o typ podlahy vhodné pro vysokou zátěž, takže své využití najde nejenom v klasicky laděném interiéru s nádechem starších dob, ale i v komerčních prostorech sálů a podobně.

Podlaha ze světlých dubových parket byla v minulosti hodně oblíbená a dnes štafetu přebírá model Parquet Blond Oak opět z kolekce Art Select. Vzhled věrně připomíná klasicky skládané parkety do tvaru písmene V. Díky světlejšímu hnědému odstínu se podlaha hodí do menších prostor, které opticky zvětší a prosvětlí.

U imitace dubu zůstaneme i u třetího typu, protože rozhodně jde o varianty, které oslní všechny lidi toužící po interiéru s prvky starých poctivých časů. Na to sází i krásný vzhled modelu Oak Premier v oblíbené středně hnědé barvě dubu. Při pohledu na tuto podlahu budete na pochybách, jestli opravdu nejde o pravé dřevěné rovně položené parkety.

 

Mohlo by vás zajímat:

12 tipů na luxusní květované tapety, které musíte mít

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist