Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Erotika a luxusní holky z live sex webcams

Bezpečnostní varování: Obsah tohoto článku je určen pouze pro osoby starší 18 let.


Jmenuji si Alex a líbí se mi hodně moc luxusní krásné ženské, které o sebe dbají. Mám prostě rád, když si ženská na sebe vezme něco elegantního a slušivého. Líbí se mi na ženě, když si jen tak vyjde do města v saténových šatech, či v lesklé sukni a průsvitné halence, přes které je vidět podprsenka. A nebo když se holka promenáduje na ulici v leginách z imitace kůže a u toho kroutí zadkem, to je pak podívaná. Ženská v sexy oblečení, je prostě ženská. Když takovou potkám, hned mi to zvedne náladu a nedělá mi žádný problém ji oslovit a klidně s ní začnu flirtovat. Vždyť přece o nic nejde.

Ale abych se vrátil k mému příběhuVždycky to tak nebylo. Je tomu už 25 let kdy jsem se narodil a od malička byl hrozný trémista a stydlín první kategorieNa základní i střední škole jsem se sice dobře učil a nevypadal škaredě, ale když jsem měl oslovit nějakou holku, tak jsem ze sebe nevydoloval souvislou větu a raději před ní utekl.

Erotika a luxusní holky z live sex webcams

V 16 letech jsem začal studoval střední odbornou školu elektrotechnickos ukončením maturitou po 4 letech. Měli jsme ve třídě i dvě holky, ale ty se bavily jen se staršíma čtvrťákama a nás celé roky přehlížely, jakoby jsme pro ně neexistovali. Další studijní roky utekly jak voda v řece. A já už slavil své osmnácté narozeniny.

Před létem těsně po ukončení třetího ročníku, mě mamka poprosila, abych za ní zaskočil na pár dní jejím obchodě se spodním prádlem. Protože by chtěla jet na 14 dní s taťkou na dovolenou do Chorvatska. Že to budou mít před prázdninami o hodně levnější a já bych si aspoň vydělal nějaké peníze, které pak můžu utratit za co chci.

V půli června mi mamka v obchodě ukázala, že budu především vydávat objednané zboží a možná, že přijde nějaká zákaznice vyzkoušet spodní prádlo. Ale ony si už rovnou řeknou velikost a barvu a já jim to jen podám z police a odnesu ke kabince, kde si to vyzkoušejí a případně poprosí o jinou velikost. A kdybych si s něčím prý nevěděl rady, tak bude na telefonu. Vyfasoval jsem klíče a další den v pátek odpoledne naši odjeli směr Chorvatsko za Makarskou do Tučepi.

O víkendu jsem se pořádně prospal, abych nabral síly, než půjdu v pondělí na brigádu do obchodu. Večer jsem si vzal notebook do postele a těšil se, že si konečně pustím legálně filmy pro dospělé. Sice jsem už na ty stránky chodil nějaký ten pátek, tak jako ostatní v mém věku, ale připadal jsem si teď nějak dospělejší, když už mi bylo osmnáct let a můžu navštěvovat jakýkoliv web.

záložkách jsem měl spoustu xxx stránek, jako třeba MegaTube, MelonsTube, FreeVideo, Amateri, Chaturbate, BongaCams, Livejasmin, StripChat, Streamate, MyFreeCams, Xhamster, Xvideos, PornHub a jiné weby kde byly dlouhá videa. Ten sobotní večer jsem měl děsnou chuť si psát s nějakou holkou on-line co by měla zapnutou webkameru.

Erotika a luxusní holky z live sex webcams

Objevila se mi ve vyhledávači LIVE SEX CAMS erotická stránka s luxusníma holkama, které byly oblečené v elegantním spodním prádle. Napadlo mě, že bych se tam zaregistroval, chtělo to po mě jen login / přezdívku, password / heslo a svůj email. Na seznamu jsem měl dva emailové účty, jeden osobní a druhý na různé soutěže, nákupy na internetu a tak. Vložil jsem tedy ten druhý mail.

Přihlásil se svým účtem, který jsem si vytvořil a pomalu se rozkoukával. Na webkách bylo snad tisíc krásných holek. Moc se mi líbilo, že všechny ty modelky co tam vysílají, jsou oblečené do krásného erotického prádla. Moje mamka má sice obchod s prádlem, ale takové svůdné průhledné erotické prádélko tam nenabízí. Kolem 23 hodiny jsem si udělal dobře u jedné hodně prsaté dvacítky a hned potom šel spát.

V neděli ráno mi volal kamarád Jindra, zda bych s ním nešel do venkovního bazénu, který zrovna ten den otevírají. Vyrazili jsme na desátou hodinu dopolední a asi o té otevíračce nikdo nevěděl, protože tam bylo za celý den jen cirka 50 lidí. Leželi jsme na dece a bavili se o holkách. Oba dva jsme byli ještě panicové, takže ženské těla jsme znali jen z internetu. Jindrovi jsem řekl, že jsem si udělal účet na jedné LIVE SEX CHAT stránce a hned chtěl vědět, jak se ta webstránka jmenuje. A prý, že až bude doma, tak se na ni rád podívá.

Kolem 18 té hodiny jsme se rozloučili a každý šel na jiné číslo autobusu MHD. Večer jsem usnul docela brzo a ráno mi nedělalo problém vstát z postele. Docela jsem se těšil, až budu vydávat balíčky s kalhotkami a podprsenkami.

Mamka má v práci kávovar na cappuccino a některé její známé tam prý za ní chodí jen na drby a na dobré kafe. Hned jsem si jedno udělal a čekal moji první zákaznici. Asi za 15 minut přišla jedna dáma, měla okolo 50 let a divila se, kde je paní majitelka, když jsem řekl, že jsem její syn a naši jsou na dovolené a že zaskakuji na 14 dní, hned se začala smát. A že si jde teda pro objednávku. Vydal jsem jí dvě krabičky, paní měla černou podprsenku s košíčky 95G a k tomu kalhotky 2XL a že si to ani nemusí zkoušet, že kupuje všechno prádlo od stejné značky již šestým rokem a krásně to sedí.

Kolem 12 té jsem si udělal čas na oběd. A znovu otevřel v 13 hodin. Za celý den jsem vydal 20 krabiček spodního prádla a pomalu zjišťoval, že by mě ta práce se ženskýma mohla bavit.

Na večeři jsem si objednal pizzu a hned 
po tom co sem ji dojedl, si pustil live chat a pokusil se tam nahrát nějaké peníze, abych mohl s nějakou holkou, která zrovna vysílá zajít na private. Podařilo se mi to na druhý pokus a z debetní karty mi odešlo 2000,- Kč. Peníze jsem tam měl na různé útraty stejně jsem nikam nechodil, takže mě jich docela hodně zbývávalo na účtu.

Dneska v obchodě jsem zjistil, že se mi líbí takový ty silnější holky s většíma prsama, žádné hubeňourky. Našel jsem si na webkamerách macatější černovlasou holku, jmenovala se Beata vysílala z Maďarska. Oba dva jsme si psali anglicky, to bylo poprvé, kdy jsem mohl zúročit moji skvělou angličtinu. Poprosil jí, zda-by mi neudělala striptýz. Beata si svlékla obtažené kalhoty a zůstala jen ve spodním průhledném prádle. Zeptala se, zda má pokračovat. Samozřejmě jsem odepsal, ano. Po chvilce začala masturbovat s připraveným vibrátorem a hladila si u toho svá ohromná prsa. Zajížděla si prstama a vibrátorem do mokré štěrbinky a já si u toho dělal dobře. Oba dva jsme se udělali ve skoro stejnou dobu. Poděkoval jsem Beatě a uložil si ji do oblíbených friends.

Další dny jsem měl v práci napilno a objednávek k výdeji bylo už o něco víc. Občas přijel i kurýr s velkou zásilkou a já to jen roztřídil do polic.


Erotika a luxusní holky z live sex webcams

Večer jsem se těšil, jak si pustím sex chat. A asi se na mně usmálo štěstí, začal jsem si psát konečně s českou holkou. Byla z Brna a prý jí ta práce moc baví, že si u toho může zároveň procvičit angličtinu, němčinu a španělštinu a má to jako přivýdělek ke studium na vysoké škole. Představila se mi jako Míša a pokud bych chtěl, můžeme se spolu udělat po webce. Napsal jsem jí, jestli nebude vadit, když si taky zapnu webkameru s mikrofonem. Souhlasila a byla plná úsměvů, že nečekala, že jsem takový mladý fešák. Že tam spíš chodí chatovat starší pánové a hlavně z ciziny.

Míše jsem řekl, že má nádherný hlas a má opravdu velká krásná prsa, zda nenosí náhodou podprsenku velikosti 85D. Prý jsem to trefil naprosto přesně. A prý jak to vím? Hned na to jsem jí do mikrofonu odpověděl, že mám prostě dobrý odhad. Ona se začala smát a že bych byl dobrý prodejce dámského spodního prádla. Na to jsem už nic neodpovídal a jen se usmíval.

Chvilku jsme si ještě o sobě povídali, kde studujeme, co máme rádi a pak se mě najednou zeptala, zda chci vidět, jak si honí kundičku. Odpověděl jsem jí, že jasně, že jó.

Míša si rozepnula tělovou podprsenku a vyklouzly 
jí z podprsenky velká ňadra. Mezitím jsem se také svlékl a zůstal jen v boxerkách, kde už jsem měl připravený stopořený penis. Míša si svlékla kalhotky a čekala, až se také svléknu. Chvilku jsem se ostýchal, ale řekl jsem si, stejně se už nikdy neuvidíme, tak se nemám za co stydět. Míša mě ho pochválila a prý ho mám moc pěkného, že kdyby byla moje holka, tak by byla moc spokojená. Najednou ze mě spadla všechna tréma a byl jsem jak vyměněný.

Míše jsem řekl, jestli nemá nějakou erotickou pomůcku, že by se mi moc líbilo, kdyby se udělala dildem. Během pár vteřin jej vytáhla z nočního stolku, ještě jej nagelovala a začala se pomalu projíždět.
Pokaždé když ho ze sebe celého vytáhla, zachvěla se a zasténala rozkoší. Pak jsem jí řekl, že to na mě brzo přijde a budu muset stříkat. Míša jen koukla do webkamery a řekla: ,,uděláme se spolu za půl minuty“. Jakmile to dořekla, oba dva jsme zrychlili v masturbování a já začal stříkat do připraveného 
papírového kapesníku a z Míši vystříklo několik mokrých orgasmů.

Oba dva jsme se na sebe podívali a řekli si: ,,To bylo boží“.

Po pár minutách jsem se s Míšou rozloučil a ještě dodal, že by to bylo super, se někdy potkat na zábavě, nebo diskotéce. Míša mi poslala pusu do webkamery a řekla: ,,přej si to a třeba se to splní“.
Vypnul jsem chat a spokojený šel spát.

Následující den jsem se tak moc těšil do práce, že jsem málem srazil u nastupování do autobusu naši sousedku.

Do oběda moc zákaznic nebylo a já jen vyřizoval objednávky a ně
které chystal na odeslání. Asi kolem 16té hodiny jsem se už těšil, že půjdu domů a večer si zapnu erotický chat, ale ještě před tím mě čekal menší šok.

Nevím zda mám věřit na 
osud či náhody, ale bylo to pro mě krásné překvapení. Ve dveřích stála Míša s kterou jsem byl včera na live chatu. Oba dva jsme na sebe vyjeveně koukali a ona jen řekla: ,,Ahoj, co tady děláš“? A já jí odpověděl to samé.

Míša mi řekla, že její kamarádka v tomto obchodě nakupuje už léta spodní prádlo a tak jí doporučila, aby si sem zašla. A že 
jí spodní prádlo v jiných obchodech vůbec nesedí.

No a já jí odpověděl: ,,že je to obchod mé mamky a zaskakuji tu na 14 dní, protože jsou na dovolené“. Míša hned odpověděla: ,,Tak proto jsi mi včera odhadl správnou velikost podprsenky“?

Začali jsme se tomu smát.

Erotika a luxusní holky z live sex webcams

Míša mě poprosila, že by si ráda koupila nové spodní prádlo, ať jí něco vyberu. Hned jsem věděl, co by se jí mohlo líbit a z police vyndal 3 kusy podprsenek s kalhotkami. Zaplula do zkušební kabinky a asi po 5 minutách na mě zavolala, ať se na ni přijdu podívat, zda mi to sedí. že jsem ji už stejně viděl celou nahatou, tak aspoň ohodnotím, zda jsem vybral správnou velikost košíčků. Míša s úsměvem odhrnula závěs a řekl jsem jí, že vypadá jako bohyně. Ještě si vyzkoušela další dvě a všechny jí 100% seděly. Takže si vybere komplet v bílé a tělové barvě, že ty dvě barvy má moc ráda.

Když se Míša převlékla zpět do sukně a bílého trička, uvařil jsem jí cappuccino. Chvilku jsme na sebe koukali a nějak to na nás v tom momentě přišlo. Zamkl jsem dveře od obchodu a šli jsme spolu do převlékací kabinky, kde jsme se milovali. Ten den jsem přišel o panictví.

S Míšou jsem byl dalších 
7 let, naučila mě se krásně oblékat a nebát se v životě někoho oslovovat.

Stal se ze mě muž.

Jak už to tak bývá i nám se nevyhnul rozchod, ale nelituji ani vteřinu, že jsem kdy navštívil LIVE SEX stránku.


Na shledanou čtenáři mých erotických povídek. Rsk.Zdroj foto: Pixabay.com, Pexels.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist