Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Emil Frey představuje modernizované SUV Kia Sportage

Každý, kdo se někdy dostal na vrchol v jakémkoliv oboru vám potvrdí, že to bylo těžké, ale daleko těžší je se na špičce udržet. To je vlastně shrnutí filozofie firmy Emil Frey, jež na našem trhu patří do kruhu nejúspěšnějších prodejců vozů již desítky let. A to bez poskvrnky na své pověsti! Po letech, kdy zde začínala se SUBARU, rozšířila portfolio služeb o řadu dalších značek. A opět úspěšně.

Městské SUV i pro dámy

Do popředí prodejů se velmi rychle dostalo i SUV Kia Sportage. Vůz, který oslovil muže i ženy svým designem, výkonností i jízdními vlastnostmi. Nejnovější facelift tohoto auta je na trhu teprve od konce září. Při stejných rozměrech dostala Kia Sportage zvenčí novou, modernější masku chladiče, efektní full LED světlomety se 4 LED diodami denního svícení a vzadu s LED diodou ve tvaru C. Nový je i design kol z lehké slitiny. Pohled do interiéru mile překvapí účelně přepracovanou přístrojovou deskou s bezrámečkovou 7“ nebo 8“ navigací a praktičtějším tvarem volantu. Na výběr jsou motory se čtyřmi agregáty. Úplnou novinkou je 2,0 litrový dieselový mild-hybrid pohon EcoDynamics+. Spoustě dalších detailů věnovali svůj um nejlepší designéři Kia Motors a vozu to opravdu prospělo.

Sportage v novém hávu zaujme i tím, že na rozdíl od jiných SUV dobře zapadne i do městského provozu. A z 15 barevných variant si vybere úplně každý.

Dealerství ve Stodůlkách

Pro nové i stálé klienty autorizovaného dovozce Emil Frey v Praze na Stodůlkách je nyní připravena celá kolekce nové Sportage. Samozřejmostí je, že zde také najdete všechny ostatní zastoupené modely SUBARU, Kia a Suzuki. Firma Emil Frey dodnes ctí etický kodex svého zakladatele ve všech dealerstvích po celém světě. Je příkladem toho, že poctivost a věrnost se vyplácí. K hlavním devizám jejích zaměstnanců patří u nás nevídaná hrdost k příslušnosti k této značce. Od toho se odvíjí i péče o zákazníky. Vždy dostanete jen to nejlepší. K tomu patří perfektní záruční i pozáruční servis a poradenství včetně pomoci při financování. V areálu je i autobazar se zajímavými vozy, které mají vždy prověřenou historii.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči do Pekařské ulice. Možná zde zrovna na vás čeká váš nový kamarád na čtyřech kolech.

Více informací naleznete na www.emilfrey.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist