Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Dopřejte svým vlněným kobercům tu nejprofesionálnější péči

Vlněné koberce nacházejí své místo nejčastěji v ložnici, obýváku nebo v dětském pokoji. Důvodem je jejich hřejivost, měkkost a atraktivní vzhled. Od tohoto přírodního materiálu můžeme rovněž očekávat odolnost a dlouhou životnost. Aby nám vlněný koberec vydržel co nejdéle, je potřeba věnovat mu speciální pozornost. Pojďme se společně podívat na rady, kterými se při údržbě o vlněný koberec držet.

Předejděte zašpinění vlněných koberců

Vlněné koberce mají tu vlastnost, že udržují prach a nečistoty na povrchu vlákna. Odstranění nečistot tak může být úspěšné v případě pravidelné údržby o koberec. Koberec z vlny tak luxujte 1-2x týdně. V případě čištění vlněných koberců však zapomeňte na klasické čistící přípravky. Na rozdíl od syntetických koberců nesnesou příliš vlhkosti. Domácími čistícími přípravky obsahující bělící přísady byste tak mohli vlněný koberec nenávratně poškodit. Vlněné koberce jsou také náchylné vůči vysokým teplotám a při použití horké vody může dojít k jejich smrštění nebo poškození vlákna. V případě výskytu velkých špinavých skvrn tak doporučujeme svěřit vlněný koberec do rukou profesionálům. Firmu specializující se na čištění koberců byste rovněž měli vyhledat preventivně jednou ročně z hygienických důvodů.

Hloubkové čištění koberců z vlny tou nejšetrnější cestou

O váš vlněný koberec zanesený nečistotami a prachem se postará firma Boček specializující se již od roku 1999 na čištění koberců a sedaček po Praze a okolí. Spolehnout se můžete na to, že váš vlněný koberec bude vždy vypadat jako nový a navrátí se jeho zářivý vzhled a kvalita kobercového vlákna. Čištění vlněných koberců firma provádí pomocí metody hloubkového čištění. Díky tomuto procesu je propíraná plocha čištěna tlakem vody s čistícím prostředkem a posléze je voda odsávána. Proces je nejšetrnější vhodnou metodou čištění pro koberce z vlny.


Zdroj foto: Cisteni-kobercu.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist