Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_16393

Dopřejte své tiskárně kvalitní spotřební materiál, odvděčí se vám

Ať už vlastníte jakoukoliv tiskárnu, je velmi důležité používat kvalitní tonery. Ty vám nejen zajistí kvalitní tisk, ale rovněž vám prodlouží životnost vaší tiskárny. Na trhu existuje nepřeberné množství nejrůznějších tonerů. Ty jsou samozřejmě dostupné v různých kapacitách i kvalitách. Každá skupina tiskáren potřebuje odlišné typy tonerů. Jinak tomu není ani v případě tiskáren značky OKI.

Ať už se jedná o cartridge, tonery či tankové zásobníky, při výběru by pro vás měla být vždy na prvním místě kvalita. Pro tiskárny OKI je připravena široká nabídka tonerů, které budou odpovídat potřebám dané tiskárny.

Čím se jednotlivé tonery liší?

Různé tiskárny mívají ve většině případů i odlišné tonery. Důvod je jednoduchý, každý toner má buď jiné rozměry, kapacitu náplně či jiné uchycení. Právě proto je nutné vybírat kvalitní tonery do tiskáren přesně pro konkrétní model.

Jednotlivé tonery se mohou lišit i objemem náplně. Některé tonerové kazety zvládnout vytisknout několik tisíc stránek, jiné bez problémů i desetitisíce. Množství náplně se samozřejmě odvíjí od typu a velikosti konkrétní tiskárny.

Vybíráme vhodný toner pro tiskárnu

Podle čeho tedy vybrat vhodný toner pro vaši tiskárnu? V první řadě si zjistěte číslo či kód modelu vaší tiskárny. Tento kód běžně naleznete na štítku umístěném přímo na tiskárně. Případně se můžete podívat přímo na kód toneru, podle kterého lze rovněž potřebný toner vyhledat.

Ve chvíli, kdy se vám podaří vyhledat nabídku tonerů pro vaši tiskárnu, stačí si jen zvolit konkrétní produkt. Vybrat si můžete prémiový toner, kompatibilní či originální od výrobce. Pokud vlastníte tiskárnu značky OKI není nic jednoduššího než si vybrat tonery OKI. Výrobci vždy uvádějí, že doporučují používat tonery od stejného výrobce, aby byla zajištěna dlouhá životnost a bezporuchovost zařízení.

Zdroj obrázků: Arsenii Palivoda / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist