Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

DAVID KOLLER zazpívá v Tatrách

Zpěvák David Koller vydal čtvrtou sólovou desku ČeskosLOVEnsko a míří na Slovensko. Je to snad náhoda? Možná. V každém případě je jisté, že o víkendu 17.- 19. dubna se luxusní zázemí pohádkového hotelu Grand hotel Kempinski High Tatras zaplní jeho hlasem.

Kollerovo zastavení bude doslova pohádkové. O víkendu 17.-19. dubna se totiž s kapelou představí na unplugged vystoupení, které bude určené výhradně hotelovým hostům Grand hotelu Kempinski High Tatras, kteří se rozhodnou strávit třetí dubnový víkend v pohodlí a luxusu pětihvězdičkového hotelu. Během vystoupení zazní především největší hity zpěvákovy sólové kariéry a také písně, které složil po dobu působení ve skupině Lucie.  Zanotovat spolu s ním si budete moci zcela určitě skladby jako  Daniela, Šrouby, Chci zas v tobě spát, Sen, Amerika, Černí Andělé či Medvídek. A možná zazní i některá ze třinácti novinek zbrusu nového alba.

Koller se na Slovensko vrací rád. „Vždycky říkám, že se necítím být Čechem, ale Čechoslovákem. Navíc většinu textů mi napsala nebo s nimi pomáhala slovenská autorka, jejíž entuziasmus a pracovitost mě hodně ovlivnily. A album vznikalo v Mikulově, na pomezí obou našich států. Proto ten název,“ uvádí David Koller. 

Zpěvák, skladatel a hudebník David Koller začínal se zpěvem v dětském souboru Bambini di Praga. Jeho muzikantská dráha je skutečně bohatá a účinkoval ve skupinách jako například Jasná páka, Žentour, Blue Effect a mnohých dalších. V roce 1987 byl spoluzakladatelem skupiny LUCIE, se kterou zažil najvětší úspěchy, čtyřikrát po sobě od roku 1999 získali českého Zlatého slavíka v kategorii skupin. V roce 1993 nahrál sólové album, na kterém byla také známá píseň Chci zas v tobě spát. V roce 2004 vydal Kollerband Double Studio & Live album, v roce 2006 album Nic není nastálo a v roce 2010 album Teď a tady. Album vysoce hodnotila Česká akademie populární hudby a vyneslo mu ocenění Anděl 2010 jako Zpěvák roku. Je producentem několika úspěšných alb, mezi nimi Meky (1997), Dúhy (2005) od Mira Žbirky či alba Úplně nahá (1999) zpěvačky Lucie Bílé a mnoho dalších.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist