Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Bojíte se, že se ocitnete bez proudu? Záložní zdroje pro domácnost jsou řešením pro Vás!

Elektrický proud je něco, co v dnešní době bereme jako samozřejmost. Co ale dělat v případě jeho výpadku? Výpadek proudu může zničit rozdělanou práci, znemožnit přípravu jídla a obecně prostě pořádně zkazit den. Záložní zdroj je užitečná investice, která zajistí, aby Vás výpadek elektřiny neomezil.

Jaký náhradní zdroj vybrat?

Při výběru záložního zdroje je třeba věnovat pozornost několika parametrům. Pokud je na ně brán při výběru ohled, bude Vám záložní zdroj dlouho a spolehlivě sloužit. Je třeba vědět, jaký příkon potřebujete zálohovat. V naší nabídce najdete zdroje malé i velké, a můžete si tak vybrat ten, který sedí Vašim požadavkům. Také je důležité se rozhodnout, jak dlouho je třeba, aby zařízení běžela i po výpadku proudu. Potřebujete jen chvíli, nebo potřebujete jejich provoz i v rámci několika desítek hodin? Pomocí kombinace příkonu, času a kapacity baterie tak dosáhnete doby, jakou od svého záložního zdroje vyžadujete.

Každé zařízení je jedinečné

Pro správný běh záložního zdroje je též potřeba přesně vědět, jaké spotřebiče je třeba zálohovat. Spotřebiče vyžadují různé stupně příkonu v různých stupních svého provozu a na to je třeba brát ohled. Obecně se tak dají zdroje rozdělit do tří skupin podle příkonu při startu.

  • 1,0 násobek jmenovitého výkonu zdroje. Jedná se o spotřebiče, které vyžadují celou dobu stejný výkon a není tak třeba ho při startu zvyšovat. Do této kategorie patří jednoduché elektronické přístroje bez transformátorů, topné spirály, vláknové žárovky a topení a ventilace akvárií a terárií.

  • 1,2 - 3 násobek jmenovitého výkonu zdroje. Spotřebiče, které při startu potřebují více energie, jako například oběhová čerpadla, kotle, tahové ventilátory, řídící elektronika a oběhový systém fotovoltaické sestavy, pohony vrat a bran a synchronní motory.

  • 4 - 8 násobek výkonu zdroje. Sem patří spotřebiče, které vyžadují ohromné množství energie při startu, jako třeba asynchronní motory s rozběhem do plného zatížení, zářivkové osvětlení, zařízení a spotřebiče s transformátory.

Pokud se v těchto všech parametrech ztrácíte, nezoufejte. Neváhejte nás kontaktovat a odborníci na naší prodejně Vám s výběrem rádi poradí.


 
Zdroj foto: Himalaj.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist