Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Barevné dámské legíny se hodí nejen na sport

Průsvitné legíny, pod nimiž vám prosvítá spodní prádlo, nejsou sexy. Pokud si ale pořídíte kvalitní kousek z pevné látky, není důvod, proč je nenosit i na volnočasové aktivity. Nemějte strach vyjít do ulic či do přírody v barevných legínách!

Nosíte legíny na jógu? Do fitka? Na běhání? Pak jistě víte, jak moc je tento kousek oblečení pohodlný. Nevzdávejte se ho ani při cestě na nákup či pro dítě do školky. Se stylovými legínami si určitě ostudu neuděláte – jen musíte vědět, kde je sehnat.

Podpořte českou značku a oblékněte originální kousek

Velmi neotřelé sportovní legíny vyrábí česká značka UTOPY. S nimi v ulicích určitě zaujmete. Potisky navržené výhradně českými designéry jsou opravdu originální a hlavně barevné. Dejte jednou provždy sbohem nudným černým legínám, které má v šatníku drtivá většina žen. Buďte výjimečná a podpořte poctivou českou výrobu. Legíny jsou šity českými švadlenkami podle pečlivě vybraného střihu. O ten jde totiž vedle dobré látky především.

Pohodlné legíny s vysokým pasem, zateplené i tříčtvrteční

Z nejkvalitnějších funkčních materiálů švadlenky šijí legíny s vysokým pasem. Ten se osvědčil, díky němu dámské legíny při pohybu drží na jednom místě a nemusíte si je neustále popotahovat. Střih dokonale přilne vaší kůži, možná dokonce zapomenete, že na sobě legíny máte. Nikde netlačí, nemají všité etikety, jež by vás kousaly. Myslelo se opravdu na všechno včetně různých ročních období. Na léto se hodí ¾ legíny a na zimu si lze zakoupit zase zateplené termolegíny.

Ve sladěném designu značka UTOPY vyrábí také mikiny, podprsenky či sportovní čelenky, svůj look tedy snadno dotáhnete k dokonalosti. Pak už zbývá pouze vymyslet, kam se v takovém vychytaném outfitu vydáte. Rozhodně se s ním neskrývejte jen doma, legíny UTOPY si zaslouží být vidět. V parku, v ulicích, ve fitku – to už je na vás.

Zdroj foto: Utopy.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist