Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Zkoušeli jste už tak trochu tvrdý sex?

Jestliže máte v domácnosti role jasně dané, jeden z vás je dominantní a druhý submisivní, nebylo by na škodu převést tyhle vaše vlastnosti i do ložnice. Mohly by se před vámi tak objevit dosud netušené možnosti zpestření sexuálního života.

Sexuální úchylka, no a?

Wikipedie praví, že sadomasochismus představuje aktivity spojené se sadismem, chováním, kdy jedinec vyhledává sexuální uspokojení prostřednictvím působení bolesti jinému, a s masochismem, který je charakteristický sexuální vzrušivostí člověka v okamžiku, kdy jemu samotnému je bolest způsobována. Je nasnadě, že je obecně tento způsob sexu považován za deviaci. Ale pokud jste oba naladěni na stejnou „vlnu“, neznamená to pro vás problém. Možná právě tohle pro vás bude erotická inspirace.

Lehkého sadomasochismu se není třeba obávat

Třeba absolutně nechápete, proč by vás mělo vzrušovat bití, ponižování či nemožnost svobodně se rozhodovat, co při sexu dovolíte. V takovém případě vás však můžeme uklidnit. Není třeba si pod sadismem nebo masochismem představovat krev a slzy a nejtvrdší násilí. Samozřejmě, i to k této formě sexuálních praktik patří. Nicméně vy určitě nemusíte zacházet tak daleko, nechcete-li. Podívejte se na některé erotické videonávody na internetu. Zjistíte, že lehký sadomasochismus dost možná najde místo i vás doma.

Stanovte si předem vaše hranice

Nechte se znehybnit provazem, připoutat k posteli a užívejte si pocit, že vás má partner v moci. Skvěle poslouží bič, důtky. Pro otrlejší existují speciální rákosky. Vystačíte si ale i jen s vašimi těly. Lehkému naplácání rukou přichází na chuť stále více lidí. Chcete-li, vyzkoušejte kapání vosku na kůži. Mějte po ruce vibrátor a dildo k dráždění intimních partií ženy i muže. K umocnění atmosféry můžete být oblečeni ve speciálním erotickém oblečku z latexu, kůže. Mějte však na paměti, že každý člověk má individuálně stanovené hranice snesitelnosti bolesti, a ty je třeba brát v potaz.

Erotické pomůcky k provádění sadomasochistických hrátek najdete na webu sexshop RuzovySlon.cz. Mrknout můžete i do magazínu plného rad a tipů v oblasti sexu, případně si vyberte inspirující video na YouTube. Je jich tam víc než 1 000.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist